Wpis z mikrobloga

Czy wy też tak macie, ze fani wiedzmina kojarzą wam się z największymi przegrywami i lekkimi amebami umysłowymi? Ja tak troszke mam, mianowicie chodzi mi o te uczucie gdy przegladam tablice na fejsie i np jest jakis "Smieszny obrazek" z kwejka lub skads np : "Wolisz brunetki czy blondynki" a pod tym masa komentarzy w stylu "ja to chedorze wszysztko jak czcigodny geralt he he jak smiesznie he he jestem fajny" (U każego profilowe jak w pic.) Albo jakis niby smieszny obrazek z wiedzmina w stylu "Potworny poniedzialek" (Ahhh ta gra słow, potworny) i masa ameb lajkuje bo to takie smieszne no i dotyczy Wieśka. Nawet przedwczoraj przegladam tablice, patrze : idiotyczne pytanie "Co bys zrobil majac 10000000$" I pod tym rownie idiotyczna odpowiedz " Ja to chce wszystkie czary Geralta" I tu pytanie, czy serio ta gra wypiera ludziom mozgi, czy po prostu przyciaga tylko półmózgów?

To powazne pytanie
#wiedzmin3 #wiedzmin #kiciochpyta #gry
sajr - Czy wy też tak macie, ze fani wiedzmina kojarzą wam się z największymi przegry...

źródło: comment_TWLnJTHq7QpRNe9y8R99SOVjW6rORnmF.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sajr: Nie spotkałem się z takim czymś. Jedyne religijne bronienie tej gry mimo jej niektórych wad (oczywiście nie umniejsząc miana dobrej gry) to niektórzy nie chcą słuchać nawet najmniejszej krytyki wobec wieśka. Poziom religijności lvl Gothic, który moim zdaniem jest mocno słabą grą.
  • Odpowiedz