Wpis z mikrobloga

Początkowo byłem dość sceptyczny w stosunku do serialu #artysci, ale po czterech odcinkach mogę śmiało stwierdzić - jest nieźle. Serial nie nudzi się, a wręcz przeciwnie: nie mogę się doczekać kolejnego odcinka (zwłaszcza po takim zakończeniu jak w tym tygodniu), a do przedstawionych postaci się przywiązałem i zżyłem.

A najlepszy z nich wszystkich jest sekretarz Tomasz, postać barwna, świetnie rozbudowana, bogata, dość świeża w polskiej telewizji, bazująca na stereotypach i sprytnie je odwracająca. W dodatku zagrana fenomenalnie, przez aktora o którym nigdy wcześniej nie słyszałem, ale właśnie przez ten serial i tę rolę stałem się wielkim fanem pana Tomasza Nosińskiego i czekam na więcej jego popisów przed kamerą.

#seriale #telewizja i jedyny dobry element #tvpis i jak zauważył @priviet: #ladnypan
Joz - Początkowo byłem dość sceptyczny w stosunku do serialu #artysci, ale po czterec...

źródło: comment_U3t5EhMLySTQkVVRxhzVNErcf7Qo8c0s.jpg

Pobierz
  • 8
@Joz: no nie powiedziałbym że ten serial taka zasługa dobrejzmiany. Raczej #dobrazmiana nie zdążyła go zepsuć. A można powiedzieć że moja opinia jest raczej z pierwszej ręki bo w zeszły wakacje Tomek przez kilka dni zajmował się moimi dziećmi w ramach przygotowania do roli samotnego ojca w tym serialu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Artystów jeszcze nie oglądałem, nawet nie wiem czy rola Tomka się nie zmieniła i
@dlugi_: To raczej był taki żart, że nawet pomimo usilnych chęci zepsucia telewizji, zdarzają im się perełki będące spuścizną po przednikach.

Jeżeli pana Tomasza spotkasz osobiście, przekaż mu że jest najlepszym elementem tego i tak już dobrego serialu i żeby się nie zamykał tylko na teatr, bo naprawdę ja i wielu innych oglądających chcielibyśmy zobaczyć go częściej na ekranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@currori: no zajebisty zbieg okoliczności, właśnie wreszcie obejrzałem 2 pierwsze odcinki, dosłownie przed chwilą skończyłem oglądać. Tak mi się przypomniał ten serial bo dziś akurat rozmawiałem przez telefon ze wspólną znajomą. Całej obsady nie znam, ale Tomek (sekretarz) wczesniej z Warszawą nie miał chyba za wiele wspólnego, glownie Kraków, jakiś czas Kielce. ;)
@dlugi_: obejrzałem wszystko, szósty oglądałem z rozwartą paszczą. no polski house of cards, jak nigdy nie chciałem autografów od ludzi, bo to tylko ludzie, to teraz chcę - cudowne role. Jak znasz to pogratuluj, jestem dumny jak kibic legii po eliminacjach