Wpis z mikrobloga

Hej, Mirki i Mirabelki,
z tej strony Moje Zakupy, właśnie wypuściliśmy na Google Play naszą aplikację.

bit.ly/mojezakupymirko

TL;DR


W dużym skrócie, nasza aplikacja to łatwy sposób na wyszukiwanie i kupowanie promocyjnych produktów w różnych sklepach na polskim rynku. Czyli chyba niezła gratka dla miłośników #cebuladeals Aplikacja jest w bardzo wczesnym stadium rozwoju i w chwili obecnej mamy sklepy głównie
branży RTV i AGD, jednak w każdym tygodniu sukcesywnie dodajemy kolejne sklepy, także nie martwcie się będzie tylko lepiej. Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje sklepów, które powinny znaleźć się w naszej aplikacji to śmiało do nas piszcie.

Żeby nie było, że tylko chcemy brać, a nie dać nic w zamian, to ogłaszamy #rozdajo
Wśród wszystkich plusujących ten wpis rozlosujemy za pomocą #mirkorandom
jedną osobę, która będzie mogła wybrać z naszej aplikacji przedmiot do 250zł
a my za niego zapłacimy (wysyłka na nasz koszt ( ͡° ͜ʖ ͡°))

BONUS! Za każdy przekroczony tysiąc plusów dorzucamy 10zł do puli.


Jeśli tylko aplikacja przypadnie Wam do gustu, zachęcamy do wystawienia 5* na
Google Playu, będzie to dla nas dobry sygnał, że idziemy w dobrym kierunku,
a także solidny motywator do rozpoczęcia prac nad innymi platformami.
Jeśli natomiast jest coś, co Wam się nie podoba zachęcamy do kontaktu.

No to IDE, a Wy plusujcie i sprawdzajcie apke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konkurs trwa do poniedziałku (26.09.2016) do 12:00
W konkursie mogą brać udział zielonki, ale tylko z datą rejestracji
przed opublikowaniem wpisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

INFO: Nie jesteśmy firmą, która wyłudza pieniądze, o której niestety ostatnio było głośno na wykopie. Niestety bardzo niefortunna zbieżność nazw, przez którą musimy teraz mocno pracować na swoje dobre imię. Jeśli możecie polajkujcie nasz fanpage:

bit.ly/fbmojezakupymirko

#mojezakupy #android #promocje
mojezakupy - Hej, Mirki i Mirabelki, 
z tej strony Moje Zakupy, właśnie wypuściliśmy...

źródło: comment_U5wIzdBL20thb90TNMqrN00CUpeBGit1.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rootwater: wyszukiwanie na poziomie kategorii zapewne będzie, ale dopiero z czasem wprowadzenia kategorii, na chwilę obecną możemy zaproponować dodanie szukania na poziomie pojedynczego sklepu, czy to by załatwiało sprawę?

@karczochh: nie jest tak źle, liczyliśmy, że odzew tutaj będzie większy, może to przez wielkość postu tak mało osób go czyta/plusuje. Odezwiemy się na pewno jak już wyrzeźbimy na iOSa
  • Odpowiedz
@mojezakupy: Wydaje mi się, że będzie to pomocne dla tych, którzy będą szukali wybranego produktu :)

Edit: W jaki sposób pobierane są informacje na temat cen? Przy kablu HDMI w aplikacji jest cena 9.90 zł a na stronie My Center 15.90 zł.
  • Odpowiedz
@Rootwater: w takim razie dorzucimy wyszukiwanie w profilu sklepu, oferta pobierana jest kilka razy dziennie ze sklepów, widocznie zmieniła się i system jeszcze tego nie zauważył, optymalizujemy także ten aspekt, w każdym razie dzięki za wychwycenie
  • Odpowiedz
Nie jesteśmy firmą, która wyłudza pieniądze, o której niestety ostatnio było głośno na wykopie


@mojezakupy: O której? Podaj linka pls :)

Co do apki to wygląda całkiem ok. Dzięki kafelkom jest czytelnie.
1. Wstępnie brakuje mi sortowania po konkretnych produktach. Np szukam głośników i apka pokazuje mi głosniki ze wszystkich sklepów które są dostepne
  • Odpowiedz
@Rivlous: ( ͡º ͜ʖ͡º) świadomie tego nie wymagamy, być może jakaś biblioteka poboczna tego wymagała, ale z ręką na sercu do niczego nam to niepotrzebne

EDIT: znalazłem, do testów używaliśmy biblioteki Instabug, która w wersji finalnej jest wyłączona, ale niestety nie jest usunięta z kodu, przez co jej wymagania nadal pozostają. Obiecujemy wypuścić poprawkę eliminującą te wymagania, gdyż nam są one zupełnie niepotrzebne
  • Odpowiedz
@mojezakupy: fejsbuk też tak mówił ( )

Jakieś kategorie czy coś. Jednak mało kto przegląda takie apki chcąc kupić pralkę..

Strony produktów z max elektro ładują się w wersji desktopowej, na mniejszych ekranach to pewnie już masakrycznie wygląda. A i widzę, że nie tylko w tym sklepie.

  • Odpowiedz
@Rivlous: > fejsbuk też tak mówił ( )
Ciiii ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś kategorie czy coś. Jednak mało kto przegląda takie apki chcąc kupić pralkę..


Będą, na samym początku mieliśmy tylko 8 sklepów, wszystkie z RTV i Agd więc trochę śmiesznym wydawało
  • Odpowiedz
@mojezakupy: No to masz problem colego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo pewnie z połowa ludzi przeglądających taką apkę, chcących dowiedzieć się czegoś więcej na temat danego produktu, gdy wyskoczy mu wersja niemobilna, zakrzyknie

co to k---a jest!?

i przejdzie na
  • Odpowiedz
i przejdzie na pc przeglądać dalej :>

chyba że


@Rivlous: Rzecz w tym, że my nie jesteśmy agregatorem ofert, sami nie pośredniczymy w sprzedaży w żaden sposób. Tak więc, jeśli ktoś na tym straci to dany sklep, bo otwierając jego stronę w normalnej przeglądarce telefonu zobaczą ten sam efekt. Jesteśmy świadomi, że nam się za to obrywa, że ktoś nie ma RWD, ale kto bystrzejszy powinien zrozumieć, że na to nie mamy wpływu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mojezakupy: Ech, to nie wiem. Swojego czasu opera mini na blackberry miała możliwość przekształcania każdej strony w wersję mobilną. Często to dość koślawo wyglądało, ale działało. W tej chwili w operze mini na androida nie mogę nawet znaleźć gdzie włączyć jaką wersję strony ma ładować, więc raczej słabo.
  • Odpowiedz
@Rivlous: niestety, sami też już zgłaszaliśmy ten problem i podobno Max Elektro pracuje nad tym, więc kto wie, może już niedługo będzie lepiej. Co do auto przekształcania stron do wersji mobilnej, to szczerze pierwsze słyszę, może było to specyficzne tylko dla Opery.
  • Odpowiedz