Wpis z mikrobloga

@nicky_santoro taktycznie. Ja plecaka nie noszę odkąd skończyłem 17 lat, ale w sumie może ktoś coś fajnego poleci ;)

Wiadomo, plecak jest poreczniejszy, wygodniejszy i więcej rzeczy się do niego zmieści, ale jeśli przykladasz jakaś tam wagę do ubioru, to jednak plecak (przynajmniej w moim przypadku) odpada
@jenerau: no ja właśnie mam dylemat. Chcę mieć torbę na lapka (dużą) i jakąś mniejszą na co dzień. Ale #!$%@? nie wiem czy to jest w ogóle logiczne bo np. nie mam pojęcia czy wejdą mi książki do tej przeznaczonej na co dzień.
I sam nie wiem, czy kupować dwie, czy tylko jedną (dużą) na lapka
@nicky_santoro: Ja Ci tam polecę plecaki Jansporta - dobrze wykonane i masz 30 lat gwarancji. Większość modeli ma też kieszeń na laptopa. Na co dzień na uczelnie to rozwiązanie idealne (dobrze się zapakujesz i masz wolne ręce), później zawsze możesz sobie jakąś torbę na lapka kupić, jeśli będziesz potrzebował się lepiej ubrać i plecak będzie niewskazany.
@nicky_santoro Torbę, ala skórzaną (bo biorąc pod uwage cenę, skóra to raczej nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)), całkiem pojemną bo mieści się fartuch, buty. zeszyty A4 i nawet dwie książki i buteleczka wody wejdą.
@Catttana: potwierdzam, Jansport to dobro. Kupiłem u nich plecak za 2 stówki ponad 8 lat temu, jedyne co do tej pory się zepsuło, to zamki błyskawiczne dwukrotnie (naturalna rzecz w takim elemencie). Całość była rzucana, zamaczana, obciążana - trzyma dalej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Catttana: ta - akurat nie miałem na moim zadupiu nikogo, kto by mi te zamki wymienił, wysłałem normalnie na serwis, po jakimś 1,5 tygodnia plecak wracał, więc obsługa pełna profeska. Ba, nawet przy okazji pierwszej wymiany zamków mi uchwyt wymienili, bo się trochę "zrolował" w praniu.