Wpis z mikrobloga

Wołam Mirka @Xianist, w odpowiedzi na: http://www.wykop.pl/wpis/19734635/szanowna-moderacja-zglaszam-manipulacje-tresciami-/
Podziwiam Cię tak bardzo, że mam do Ciebie prośbę. Mam u siebie na dzielni mafię kotów i ptactwa, dręczą ludzi. Te pierwsze łażą po posesjach i srają. Ale nie wszystkie są tak bezczelne. Jakaś ilość z tych kotków jak narobi to zakopie. Inne nie zakopujo i śmierdzi. Skoro jesteś tak czasowy, sprytny i spostrzegawczy, to poproszę Cię, przyjedź i się zaangażuj jak masz w zwyczaju. Wyłap te co robią na trawnik i nie zakopują. Przysłużysz się, będziemy Ci wdzięczni, buty będziemy mieć czyste i smrodu nie będzie. A jak Ci dobrze pójdzie, w co nie wątpię, zrobisz jeszcze porządek z ptactwem. Bo jakaś ilość spośród nich znowuż wykopuje gówno, które kulturalne koty po sobie zakopały. No i tych kotów i wron jest coraz więcej, jak wykopalisk na wykop.pl. Trudno się połapać w tych kotach i ptactwie, niektóre są wręcz identyczne inne różnią niuansami. A wiesz, ja wolę te koty, które są kulturalne, i te wrony, które też nie rozgrzebują gówna. Weź to do siebie, bo chociaż chciałbym żeby na posesji było zawsze po mojemu, to do żadnych wron i kotów nie strzelam.

Hej @Hyrkan @AlexIII @Amadeo @Viarus @TenebrosuS @michaladam @psychoultras @PajonkPafnucy @npwjsn @patrykus @k-kowal @wigilius @farmerjanek @wujeklistonosza @BetonowyDeszcz @mich2406

#heheszki #aluzja #gownoburza #gownowpis
  • Odpowiedz