Wpis z mikrobloga

Wołam @Kick_Ass i @hypation orasz reszte #motocykle z #motowarszawa która jedzie na #motomirko a ma ochotę na wolniejszą trasę (nie autostradową i obecność 125cc nie przeszkadza :) przelotowa 90km/h)

To jak Panowie, na którą się umawiamy? Ja mieszkam w Grodzisku Mazowieckim wiec proponuje że dołącze do was na Orlenie przy wylocie z miasta na Żyrardów, o tutaj

Tylko której godzinie?

Druga sprawa, lecimy bezpośrednio na Jeziorsko czy coś chcielibyście pod drodze minąć?
  • 45
  • Odpowiedz
@filemonq tak, 10 Decathlon, będę wcześniej ciut to sobie te rękawiczki kupię :)

@tosyu podjedziesz może gdzieś wcześniej żebyśmy się nie zgubili :) może na bp koło Biedronki , od razu się dotankuje. Myślę że w maks 30 minut się dotelepiemy,wiec koło 10.30-40 powinniśmy tam się pojawić.
  • Odpowiedz
@tosyu ją tam Google maps używam i to moim zdaniem jest dobra opcja, wypadkow na motocyklu się nie obawiam,jak trzeba to i polem pójdzie :) może @blubi_su ma jakąś navi na andka która podrzędne drogi wyszukuje?
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: No mi brakowało właśnie opcji "bezdroża i drogi gruntowe" w Google Maps. Dlatego zainwestowałem w motocyklowy GPS Garmina. GMaps używam głównie w mieście. Jak gdzieś lecę w szutry to na Garminie. Do wytyczania trasy polecam program Base Camp. Zrobiony przez Garmina ale darmowy. Doskonale wytycza trasy nawet tam gdzie jej nie ma (na co GMaps nie pozwoli). Potem można eksportować jako ślad.
https://www8.garmin.com/support/download_details.jsp?id=4435
  • Odpowiedz
@tosyu zaimprowizujemy, jak nam się nie spieszy to można przez te Kłodawe pojechać, albo jedzmy od razu do celu najkrótsza droga i najwyżej na miejscu coś ogarniemy.
  • Odpowiedz