Wpis z mikrobloga

Jaka sytuacja z rana :D
Mój brat, lvl 16 zaczął w tym roku naukę w technikum budowlanym. Wybrał sam, rodzice chcieli coś innego, ale to też wydawało się ok. Wszyscy myśleli, że będzie siedział przed komputerem i rysował w CAD, młody projektant ( ͡ ͜ʖ ͡)
A tu taki #!$%@?, szkoła wysłała go do firmy tynkarskiej i rano o 6:45 #!$%@?ł smutny przez pół miasta pieszo w roboczych ciuchach na szelkach xD Jutro powiem mamie, żeby robiła mu kanapki ze schabowym, niech ma coś z tego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pratyki #pracbaza

  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kick_Ass: Praktyki w technikum to często wykonywanie jakiejś gównoroboty, ale najbardziej zależy to od miejsca praktyk i ludzi którzy tam pracują. Jeśli oni mają odpowiednie podejście to nawet w ciągu miesiąca praktyk można się wiele ciekawego nauczyć, ale jeśli nie... Np. ja jako ekonomista (XD) na pierwszych praktykach w urzędzie miasta przez trzy tygodnie przychodziłem na dwie godziny i obsługiwałem ksero/przed świętami stroiłem choinki, a mój kumpel zasuwał przez 8
  • Odpowiedz
@insanebelieve: Młody ma klasę dzieloną z architekturą krajobrazu. Przynajmniej nie narzeka na to, że ma samych facetów w klasie ( ͡ ͜ʖ ͡)

@tmk_w: Jestem na inżynierii i gospodarce wodnej, a o budownictwie tylko myślę jako o 2. kierunku. Poza tym to całkiem fajny kierunek :D
  • Odpowiedz
@Daldek: Cóż. Po technikum budowlanym jestem przełożonym inżynierów po polibudzie. Na budowie jestem tylko przejazdem. Ukończenie technikum wcale nie oznacza pracy fizycznej, ale z remontami we własnym mieszkaniu ani budową domu teściów problemu nie miałem.
  • Odpowiedz
@Daldek: Kosztorysy, projekty, wielomilionowe przetargi też będzie robił także zobaczy czy lepiej za robola na luzie czy dużo stresów i odpowiedzialności w papierkach. Bo i pensja bywa podobna..
  • Odpowiedz
@Daldek: tynki dobra sprawa, Sam skonczylem studia ale pamietam jak Sobie dorabialem: malowanie, regipsy, tapetu. Tynkowac tez chcialem sie nauczyc ale Nie dalem rady :(
  • Odpowiedz