Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak wy, ale ja kocham Polskę, oddałbym za nią życie. Historia kraju przyprawia mnie o ciarki. Nienawidzę nowego pokolenia, wyzywania od "polaczków". Wiele bym zrobił, żeby takiego wyzywającego gościa sprowadzić do poziomu. Boli mnie nieświadomość nastolatków. Może i mamy swoje wady (kto nie ma?) ale mimo wszystko jesteśmy jednym z tych narodowości co nigdy tak na prawdę nie pozwoliły sobie w kaszę dmuchać. Honor. To jest coś co charakteryzuje najlepszych.

#przemyslenia #polska #historia
  • 74
  • Odpowiedz
Nie wiem jak wy, ale ja kocham Polskę, oddałbym za nią życie. Historia kraju przyprawia mnie o ciarki


@dziabarakus: To jest twój powód czemu kochasz Polskę? Jaka jest twoja logika? Mnie może przyprawiać o ciarki historia The Strokes ale nie zamierzam oddawać życia za Julian Casablancasa...
  • Odpowiedz
@dziabarakus: No, zajebisty naród, gdzie każdy każdego chce #!$%@?ć, szydzi z rodaków i najchętniej to by #!$%@?ł za granicę przy pierwszej lepszej okazji. Jaki naród, tacy obywatele.
  • Odpowiedz
@dziabarakus: Tylko teraz ludzie zrozumieli, że ani honorem ani np. "Prawdo o smoleńsku" się nie najesz. Ludzie wreszcie chcą żyć dla siebie, a nie ginąć za pomysły jakiegoś gościa czy w imię jakiejś idei, którą również się nie najesz, ani nie owiniesz jak ci będzie zimno i będziesz żarł gruz z trawą.
  • Odpowiedz
@TenNorbert: bo nie masz dla kogo żyć najwyraźniej
Ludzie nie walczyli bo hur dur polska w potrzebie, trzeba bronić orzełka
Nie
Ludzie walczyli, bo zostawiali swoje dzieci, żony, matki, starych ojców, walczyli bo ich przyszłość była zagrożona. Bo jeśli oni zawiodą, tamci dostaną się do niewoli, albo ich zgwałcą.
Dziś tego nie ma, więc jest poczucie fałszywego patriotyzmu w imię wyższych wartości, co wielu bagatelizuje, a w rzeczywistości Zdziśko ze wsi
  • Odpowiedz
@dziabarakus: o honorze i miłości do ojczyzny zwykle najczęściej wypowiadają sie ci od zmywaka w jukej czy i nie fabryki w Niemczech, ciekawe jak jest tutaj...
  • Odpowiedz
@dziabarakus: nie dajemy sobie w kasze dmuchać? xD
Plażo proszę. Gdzie byli Polacy na paradzie zwycięstwa po 2 wś, gdzie byli Polacy po 2 wś, gdzie są Polacy teraz? Za granicą. Gdzie są Polacy teraz gdy jawnie nas ruchają w dupe i kneblują usta nasi rodacy z tzw rządu? Siedzą na kanapie w chacie, oglądają trudne sprawy i jebią harnasie, albo #!$%@?ą za 1/4 stawki ludzi z zachodu.
  • Odpowiedz