Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam że nastały odpowiednie temperatury? Można wyjść w t-shirtcie, mozna w bluzie i jest ok nie za zimno nie za ciepło. W nocy można w końcu okryć sie kołdrą.
W końcu płyny oddajesz jak każdy a nie po przez skórę.
Jak wietrzysz pokój to czujesz że coś to dało.
#jesien #oswiadczenie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukaschels: może i nie tylko Ty ale i tak jesteście w zdecydowanej mniejszości. Dzisiaj rano musiałem skrobac szybę w samochodzie i wcale mi się to nie podoba. Jak jest lato a póki co jeszcze jest to ma być ciepło i tyle.

Jesienią fajne są tylko kolory a i też tylko na początku później jest beznadziejnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@L_u_k_as jeden największych plusów był taki że na obozach, dziewczyny chciały spać obok bo nawet przez śpiwór emitowałem tyle ciepła, ze mogły się ogrzać. Taki mały wygryw
  • Odpowiedz
Przecież ostatnio były zajebiste temperatury, 24-26 stopni to jest jakaś masakra dla was? xDDD Na wakacjach tylko w basenie lub w hotelu pijąc drinki all-inclusive?
  • Odpowiedz
musisz miec cholerna nadwage skoro po takich cieplych dniach jak ostatnio jest Ci dobrze w t-shircie przy 13-16 stopniach


@katarzynkaN: dawno nie czytałem takiej bzdury, skąd to wzięłaś?
EDIT: albo inaczej, panuje przekonanie że grubym osobom jest zawsze ciepło, ale skąd bzdurne przekonanie że jeśli komuś nie jest zimno przy umiarkowanej temperaturze, to musi być grubasem?
  • Odpowiedz
@Marmite: uznałam, że nikt nie pisałby takiego wpisu gdyby takie odczuwanie temperatur związane było z chorobą. Ostatnie dni przed ochłodzeniem były bardzo ciepłe i chociażby przez różnicę temperatur te obecne naście stopni odczuwa się 'dotkliwiej' - ja popylam po mieście w kurtce i z owinietą szyją, znane mi grubaski co najmniej w jesiennych kurtkach. Jasne że to żadna reguła, ale jeśli ktoś lata w t-shircie teraz, to w co był
  • Odpowiedz
ja popylam po mieście w kurtce i z owinietą szyją


@katarzynkaN: Nie wiem skąd przekonanie że to koniecznie z innymi jest coś nie tak, a nie z tobą i każdy, kto nie ma na sobie teraz kurtki musi być automatycznie tłuściochem. Nie widziałem jeszcze do tej pory nikogo w ostatnich dniach kto by chodził w kurtce i szaliku czy czym tam sobie owijasz tę szyję, za to osób w t-shirtach
  • Odpowiedz
@Marmite: zaczynasz tak to teraz przedstawiać, jakbym opowi napisała "lol, ale z ciebie zajebisty grubas, jest zimno jak cholera i pół kraju chodzi w szalikach, jesteś nienormalny, lecz się". OP napisał że mu gorąco, ja napisałam że pewnie ma problem z nadwagą, potem Tobie napisałam jaki miałam tok myślenia i tyle. To co napisałeś po "bo mimo..." to czysta manipulacja. Chyba EOT z mojej strony, bo szkoda czasu i energii
  • Odpowiedz