Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam że nastały odpowiednie temperatury? Można wyjść w t-shirtcie, mozna w bluzie i jest ok nie za zimno nie za ciepło. W nocy można w końcu okryć sie kołdrą.
W końcu płyny oddajesz jak każdy a nie po przez skórę.
Jak wietrzysz pokój to czujesz że coś to dało.
#jesien #oswiadczenie
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@katarzynkaN: Trochę bezczelność pisać takiego posta i mnie zarzucać manipulacje...

zaczynasz tak to teraz przedstawiać, jakbym opowi napisała "lol, ale z ciebie zajebisty grubas, jest zimno jak cholera i pół kraju chodzi w szalikach, jesteś nienormalny, lecz się

Bynajmniej. Ty napisałaś, cytuję, "musisz miec cholerna nadwage skoro po takich cieplych dniach jak ostatnio jest Ci dobrze w t-shircie przy 13-16 stopniach" i tak to właśnie przedstawiam. Skąd przekonanie, że przedstawiam to jakoś inaczej? Także nie dramatyzuj i nie rób z siebie ofiary na którą ktoś naskakuje, kiedy tak nie jest.

zamiast tego zlepiasz moje wypowiedzi w jakieś gównozdania których
  • Odpowiedz
@lukaschels: popieram z całego serca. Tak mogłoby być przez 6 miesięcy w roku, przez kolejne 4 jakies 20 stopni - co by grille robić i pozostałe dwa 25+ - co by poczuć trochę lata.
Nie wiem jak można jarać się upałami. Szczerze powiedziawszy lepiej się czuję przy -20 niż przy 30.
  • Odpowiedz