Wpis z mikrobloga

UPC to #!$%@?.

tldr;


Od lutego korzystam z ich usług - 30Mb/s, umowa na czas nieokreślony, 66zł/mies. Dziś zauważyłem, że na stronie mają ofertę 60Mb/s, umowa na czas nieokreślony, 59zł/mies. Myślę sobie, dobry deal. Przyspieszę dwukrotnie a i zaoszczędzę parę cebulionów. Skontaktowałem się z nimi i okazało się że #!$%@?. Przełączyć mnie nie mogą, mogę jedynie rozwiązać z nimi obecną umowę i podpisać na nowych warunkach. Z tym, że rozwiązanie umowy z zachowaniem okresu wypowiedzenia a podpisanie nowej dopiero po okresie karencji czyli kolejnych 3 miesiącach. A w sumie to nie wiadomo czy ta oferta będzie wtedy jeszcze dostępna.

Super oferta bulwo. Kupuje od nich dostęp do Internetu od 8 miesięcy ale od nowych produktów - łapy precz.

#szczecin #internet #upc #januszebiznesu
  • 27
@philip60: od kiedy jestes na tym swiecie? Przecuez to nirmalne ze jak masz umowe podpisana to ot tak nikt Ci jej warunkiw nie zmieni na gorsze dla siebie.
Rownie dobrze moglbym isc teraz do orange i powiedziec ze abonamnet ktkry mam juz 20 miesiecy chce zeby obnizllyi do obecnych warunkow.

Mozesz ewentualnie probowac poprzez dzial retencji z nimi cos negocjowac grozac ze zakonnczysz w ogole wspolprace. Ale to zalezy od ich
@philip60: A no tak jest, ja mieszkam z chłopakiem i jak jest lepsza oferta, to jedna osoba zrywa umowę, a druga bierze drugą na siebie, bo karencja już dawno minęła, polecam ten styl zawierania umów xD
@philip60: 8 miesięcy, faktycznie jesteś takim starym klientem, że hoho. To nawet nie jest okres trwania jednej umowy.
Ja mam u swojego operatora internet od 2005, czyli 11 lat.