Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurde co te #rozowepaski sie tak szybko angazuja. Spotkalismy sie ledwo 2 razy, niestety za szybko polecielismy z seksem - tak wyszlo. No i teraz siedzi i placze ze jej nie chce, faceci to swinie i kolejny raz sie zawiodla a myslala ze w koncu bedzie inaczej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak ja po 2 spotkaniach mam byc juz zakochany i wiedziec ze chce z nia byc? Przeciez to niedorzeczne, tym bardziej ze widze w niej ciagle nowe wady i mi sie to nie widzi eh. Troche ##!$%@? ale to juz kolejny raz kiedy widze jak u #rozowegopaska po seksie rosnie zaangazowanie o 500% i chcialaby pewnie od razu zareczyn mimo ze znamy sie ledwie tydzien

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 17
@AnonimoweMirkoWyznania wiadomo, da dupy bo w glowie ma juz wybudowany domek z ogrodkiem. Takie zachowania przywracaja rownowage w relacjach damsko-meskich, bo laska juz bedzie wiedziala ze powinna celowac w nizszy przedzial, czyli efektywnie wyswiadczasz jej przysluge. W czasach social medialnego #!$%@? taka przysluga jest na wage zlota. Poza tym Chuck Norris zawsze uprawia seks na pierwszej randce, zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, że spotykasz się z dorosłymi dziewczynami - jeżeli na drugiej randce wylądowała u Ciebie w łóżku, to jak to można traktować jak coś poważnego? :) Jeżeli seks byłby dla niej taki wyjątkowy, to by nie szła z Tobą do łóżka na drugiej randce. Faktycznie dziewczynom rośnie zaangażowanie w takich wypadkach, ale jeśli Ty jej nic nie obiecywałeś, to moim zdaniem jesteś uczciwy. Jest dorosła, musi być też odpowiedzialna, i
Kobiety już tak mają, że się po seksie angażują 100x bardziej. Zrozum to, dojrzej, weź się w garść i nie rób dziewczynom nadziei. Jeśli już tak bardzo chcesz się seksić, to wybieraj partnerki, które przed Tobą miały z 20 facetów. One się tak łatwo nie zaangażują uczuciowo.


@InsaneMaiden: skoro dała mu na 2 spotkaniu to prawdopodobnie jest taką co miała już w sobie z 20 facetów.
Oczywiście może mieć jakieś problemy