Wpis z mikrobloga

  • 25
#lodz #taxi #uber
Zawolam jeszcze naszego bojownika o wolnosc złotów @leeshay

W wknd mialem wesele z poprawinami w konstantynowie. Z racji ze mam kolege w uberze ro skorzystalem z jego uslug. Kurs kansas - lodz wyszedl za 20-25 zl w dowolne miejsce. Zrobilem koledze taka reklame na weselu ze zrobil kilkadziesiat kursow w dwa dni. Byl tak zadowolony ze wozil mnie za darmo cala sobote i niedziele.

Za kursy po lodzi w dowolne miejsca bierze 15-20 zl. Poza uberem.

Opowiadal mi jakie ma przeboje z typami pokroju @leeshay. Na szczescie sama policja instruje co maja uberowcy robic zeby nie dostsc kary. Woec te wszystkie ich smieszne akcje zabieraja tylko czas uberowi i tym pajacom.

Jakby ktos chcial poznac mojego kolege to naprawde mily koles to pisac na priw.

Ja mam w telefonie zapisane 2 numery do uberow nawet aplikacji nie wlaczam tylko dzonie i dogaduje sie na gebe za ile kurs.

Polecam kazdemu mnie wychodzi zawsze niemal o polowe taniej jakbym korzystal z uslug zapyzialych taksowkarzy.

Porposze pirw z wiadonoscia
Sram na taxi
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielad: wiesz co jest smutne? Ze myślisz cały czas ze mi jest szkoda "zarobku" 20 zł z konstantynowa do Łodzi albo kursów po 10 zł z aplikacji. Za kursy po 10-15 zł nie opłaca sie silnika odpalać, ale co ja tam wiem.... Jak poprawi ci to humor to poproszę eliminuj mi najwiecej tego typu klienteli:)
  • Odpowiedz
@gali20: jak byś nie udawał taksówki tylko ogarniał conieco to byś wiedział ze na pozycje "kasa" w taksometrze można wejść pezeklikujac wszystkie taryfy w dół
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@gali20 typowy burak. Kursem za dyche pogardzi ale od kilku mc placze ze mu rynek zabieraja. Szkoda slow. Ale fajnie ze ma malo pracy i mozna z nim popisac. Pozatym sam jest najlepsza reklama ubera jaka moze byc. On robi mi tu cala robote dlatego go zawolalem. Dzieki niemu juz wyslalem chyba z 15 osoba numer do kolegi. A przed chwila mialem od niego telefon ze jakis koles z wykopu kurs
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@leeshay dzieki liszaj moj kolega dzieki tobie sobie zarobi. Pierwszy kurs z wykopu juz poszedl . a ty dalej czekasz bidulku na tym postoju?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@leeshay masz duzo wolnego czasu bo nikt nie chce jezdzic taxi. Siedzisz taki smutny na postoju i wyklucasz sie z anonami w internecie.
Nikt tu gownoburzy nie kreci. Jezdzimy po tobie jak po szma... A ty robisz tylko reklame mojemu koledze :) jak ty tu odpisujesz to on z samego wykopu zrobil dwa kursy. Zaraz jeszcze ze mna zrobic 3 po auto na sale weselna. A ty czekaj biedny zuczku na
  • Odpowiedz
@wielad: nieeeeeeeeee proszę nie znęcaj się tak... Juz będę kochał ubera, tylko mi tego nie rób
Edit.
Obserwujesz mnie, to chyba cos znaczy... No homo
  • Odpowiedz