Wpis z mikrobloga

#motocykle #motowarszawa #przemysleniazdupy
Chyba czas zmienić kurtkę na jesienno zimową i pomyśleć (znowu jak co roku) nad podgrzewanymi manetkami...rano 5 stopni,brrr. Połowę trasy jechałem za ciężarówka więc trochę się od wiatru oslonilem ale ogólnie to ciężko. Oby na #motomirko nie padało,ale prognozy raczej łaskawe nie są ( ͡° ʖ̯ ͡°) , przynajmniej jesli o piątek chodzi. Jak #motowarszawa planuje jechać ?
  • 30
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: ja dzis o 6 jechałem, rzeczywiście zimno, ale termoaktywka i getry z pampersem dały rade, tylko dłonie, trzeba będzie handbary znowu przykręcić

anyway, ja jakoś tą trasą pewnie łódź jakoś ominę, na autostradę nie będę się pakował, ale cieszę się że wolne dostane na piateczek to sobie między 8-10 na spokojnie wyjadę ^_^
  • Odpowiedz
Oby na #motomirko nie padało,ale prognozy raczej łaskawe nie są ( ͡° ʖ̯ ͡°) , przynajmniej jesli o piątek chodzi.


@Kick_Ass: martwi mnie to, tak samo jak niska temperatura rano. W łapska będzie chłodno ;( A jak będzie padać to już w ogóle #!$%@?.

  • Odpowiedz
  • 0
@tosyu wezmę sztywny hol od rowerku mojego dziecka i damy radę ( ͡º ͜ʖ͡º) , spoko ją tam się dostosyuje ( ͡ ͜ʖ ͡) , chyba że jakaś większa grupa motomirkow się buduje to można się zgadzać na konkretną godzinę. O 9 rano wyjazd , to będziemy tam wcześniej jak organizator @blubi_su( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: mogę wziąć pasy holownicze zamiast sztywnego holu XD wiem że @blubi_su też jedzie w tych godzinach ale on to na polne dróżki się pakuje, ja niestety nie mam gum na takie coś, a jakby deszcz padał to już kompletnie nawet twardsze szutry i gruntówki odpadają
  • Odpowiedz
@tosyu: @Kick_Ass: Ja lecę z rana bo na miejscu muszę ogarnąć wszystko no i nie ukrywam że nie oszczędzam manetki. Szczególnie w lasach gdzie lubię sobie bokami polatać. Pas holowniczy na stale wożę więc nie ma strachu :D
@gerard-kowalski: Ja na pogodę nie patrzę w ogóle, wolę się nie denerwować :P
  • Odpowiedz
  • 0
Jakby co to mam do sprzedania swoje cieple ciuchy spodnie Held Matata i rekawice Held Tonale, bardzo malo uzywane.
  • Odpowiedz
@blubi_su
@gerard-kowalski

Z moich doświadczen wynika że wszelkie prognozy pogody powyżej 1-2dni można sobie wsadzić tym bardziej jeśli zbliża się jesień, a i tak te 1-2dni to tak mega mniej więcej. Pogoda na meteo nawet może się zmienić w ciągu kilku godzin. Nie ma co się teraz tym stresować :)
  • Odpowiedz
@Kick_Ass: w takim razie, polecam również rękawiczki termo pod rękawice skórzane, u mnie to też dużo pomogło jesienią/wiosną (podgrzewane manetki to taki ostatni etap, jeśli nic innego już nie daje rady) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piowit: jakiś czas temu odwiedziłem sklep sportowy, tam dostałem rękawiczki termo marki campus. Nie były z kosmosu, kosztowały coś w okolicy 40-50 zł. Spokojnie przejeździłem na tym aktualne jesienie (mówię, o latach 2012-2015, które nie były tak srogie jak wcześniej).
  • Odpowiedz