Wpis z mikrobloga

@splndid: Dla mnie również. Rozrywka dla mas, ale po lekturze komentarzy na stronie Zalewskiego już wiem, kim są ich zwolennicy (przede wszystkim patomatki z kolczykiem w wardze, których oczy już nawet nie tęsknią za rozumem)
mnóstwo zwierząt na całym świecie jest zamęczanych w różny, o wiele gorszy sposób, a ci się do cyrków przyczepili bo tak jest najłatwiej


@Basiura89: Kocham ignorancję. No tak, ktoś gdzieś cierpi bardziej, więc nie idźmy na łatwiznę pomagając tym, którzy cierpią mniej. A Ty co pożytecznego w życiu robisz?
@Aerials: Ktoś gdzieś? W Polsce wiele zwierząt cierpi dużo bardziej niż te, które rzekomo cierpią w cyrku, bo wątpię żeby zwierzęta w cyrku zalewskim cierpiały, ale takim "działaczom" łatwiej jest wyjść z plakatem niż nieść rzeczywistą pomoc. "Cyrk bez zwierząt", a może basen bez wody?!
@Basiura89: Ponawiam pytanie - co robisz dla tych zwierząt, które Twoim zdaniem "cierpią dużo bardziej" i co Ci do działalności innych ludzi? Niech każdy robi to, co uważa za stosowne. \

wątpię żeby zwierzęta w cyrku zalewskim cierpiały


Aha, więc pewnie wszyscy się mylą, zdjęcia kłamią, ale na szczęście Ty masz rację XD
jak kupowałem psa to ze schroniska, proste. To mam do działalności, że opiera się na hipokryzji. Po to się tu komentuje, żeby wyrazić swoje zdanie, moje jest właśnie takie. Przy każdym znalezisku, wpisie, wykopie można napisać "co Ci do tego"
jak kupowałem psa to ze schroniska, proste


@Basiura89: O BORZE, wziąłeś psa ze schroniska zamiast ratować wyżynane orki, które bardziej cierpią? Poszedłeś na łatwiznę, cóż za hipokryzja