Wpis z mikrobloga

Gdybys otrzymywal stale wynagrodzenie miesieczne, ale w zamian nie mogbys miec ZADNEGO innego dochodu, jezeli cos stworzysz, namalujesz, napiszesz ksiazke, podejmiesz sie pracy, otworzysz biznes itp itd etc. - nnie mozesz za nic pobierac kasy.
Jedyne co... to mozesz robic co chcesz... mozesz nic nie robic, mozesz robic co kolwiek, mozesz zyc, podrozowac, rozwijac swoje pasje i zaiteresowania, robic rozne zeczy. ale nie mozesz z tego pobierac wynagrodzenia.

Nie mozesz od nikogo od niczego wziac kasy za nic! Jedynym zrodlem byloby ten staly miesieczny dochod.

Jakie musialo by byc miesieczne wynagrodzenie ktore bys otrzymywal abys juz zgodzil sie pojsc na taki uklad?

Za ile zl / miesiac zgodzilbys sie na taki uklad?

  • mniej niz 2000 1.4% (37)
  • gdzies w pomiedzy 2000 a 5000 8.5% (226)
  • gdzies w pomiedzy 5000 a 8000 20.8% (554)
  • gdzies w pomiedzy 8000 a 12000 21.4% (570)
  • gdzies w pomiedzy 12000 a 18000 14.2% (378)
  • gdzies w pomiedzy 20000 a 30000 11.0% (292)
  • wiecej niz 30000 22.8% (607)

Oddanych głosów: 2664

  • 16
@woocash09luk100: ja oczywiście też wziąłbym najwięcej ile możliwe - no bo dlaczego nie xd
ale to jest dobre pytanie, bo ja nie rozumiem ludzi, którzy tyrają jak woły, by zarobić załóżmy 2,5 tys miesięcznie. A gdyby np. zajęli się jakimś rozwijaniem swoich umiejętności, to za kilka lat mogliby zarabiać z 5. razy tyle. Oczywiście, jeżeli nie ma się na chleb itd. no to trudno...
Po prostu wziąłbym tą największą sumę


@starykartofel:

ja oczywiście też wziąłbym najwięcej ile możliwe


@Dawidk01:

Trochę nie zrozumieliście pytania. Jeżeli dobrze rozumiem intencje autora wpisu, chodzi o to przy jakiej kwocie moglibyście porzucić życie zawodowe i inne zarobkowe. Nie chodzi o to byście wzięli jak najwięcej, tylko o to ile byście wzięli najmniej i porzucili pracę (i inne źródła dochodu).