Wpis z mikrobloga

#rower #logikarozowychpaskow #grazynybiznesu

Psimpadkiem natknąłem się na zdjęcie jak w załączniku, a po nitce do aukcji trafiłem na taki oto opis:

PRZEDMIOTEM TEJ AUKCJI SĄ BUTY FIRMY SIDI ROZ.NA BUCIE 43 ALE WG WKŁADKI BEDĄ JAK R.41 - 26CM zmierzone , STAN DOSC DOBRY

Podejrzewam, że to po prostu model damski, choć w aukcji widnieje "rodzaj" męski.


Nie wiem ile by mi musiała zapłacić, żebym je założył na rower...
źródło: comment_dGmsS7afZG7Vb0Qwy1HT37ZYYmvtljOt.jpg
  • 11
owszem. Nigdy tego nie zauważyłeś?


@Niezlomny: @SunnO: Nigdy nie zwracałem na to uwagi ale przecież jak się pójdzie do sklepu sportowego to większość butów nie jest przypisana do konkretnej płci więc różne rozmiarówki byłyby bez sensu.
jak się pójdzie do sklepu sportowego to większość butów nie jest przypisana do konkretnej płci


@4833478: No chyba nie. Już w zwykłych adidasach jest rozróżnienie na płci (różowe mają z natury smuklejsze stopy niż my), a co dopiero w sportowych. Widziałem "uniwersalne", ale one są w gruncie rzeczy męskie.
@4833478: są przypisane do konkretnej płci. Buty damskie mi wejdą na stopę od rozmiaru 46 i większe, mniejsze to mogę sobie co najwyżej na żołędzia założyć xD
@Niezlomny: kupiłem kiedyś przez neta bontragery mtb w rozmiarze 43 i są zdecydowanie za małe. Myślę, że niecałe 42 to jest. Kupiłem też wtedy takie bardziej eleganckie 43, którym bliżej było do 45 :)

BTW bontragery jeszcze mam jak ktoś zainteresowany, wyglądają dużo lepiej niż w tym wątku a głupio mi było sprzedawać.