Wpis z mikrobloga

Szukam sprawdzonego dietetyka, który ulozy dietę dla mnie i dziewcyzny. Sam na własną rękę stosowalem diety z internetu ale nie przynosily specjalnych efektow. Jasne parę kilo spadlo ale pozniej nic takze chcialbym przed zastosowaniem diety przejsc moze jakies badania odnosnie mojego organizmu tak żeby przy okazji poprawic sobie problemy zwiazane z przemeczeniem. Przy stosowaniu diety oraz cwiczeniach na silowni czesto brakowalo energii i nasilało sie zmęczenie. Wydaję mi sie, że czas porady specjalisty. #wroclaw #mikrokoksy #dieta #dietetyka
  • 7
@wojtasmal92: Witam. Chciałbym powiedzieć, że jeżeli chodzi o jedzenie to Polska jest najtańszym krajem w Europie i można się tu wyżywić za około 100zł miesiecznie.

Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzeony, zapchany.

Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem
nieźle tylko czy po jakiś płatkach na mleku jest wystarczająco energii ? Jak coś takiego zjem to za godzinę dalej jestem głodny , a powiedzmy że w pracy mam wystarczająco ruchu do tego jakaś gierka na Orliku przynajmniej raz w tyg . No i znowu wracam na siłownię . Wcześniej też chodziłem ale powiedzmy klata rośnie wszystko spoko A brzuch zostaje . Problem tkwi w tym jeszcze, ze szybko nabieram niepotrzebnych kilogramow