Wpis z mikrobloga

No, #!$%@?łe, 900 zł za 13m2 na miesiąc? Jakby ktoś szukał lokatora w okolicach Prądnika w #krakow to dajcie znać, tylko może za nieco mniej kasy.... Sprzątam, piekę, gotuję, pracuję.... Ogólnie jak patrzę na ogłoszenie, to wszystko jest ok, ładne zdjęcia, 700zł za pokój, a na dole info "700 zł + 160 zł CAŁOŚĆ" ALBO "1 OS - 1200 zł, 2 os - 2 x 650 zł, 3 os - 3 x 400zł". No kurczeee... #nieruchomosci #szukampokoju #zalesie trochę, ale wolałabym Kraków :D
  • 25
@estetka: niestety ale koszą za mieszkania niesamowicie. A wszystko przez to, że byle pajace zaczęły wynajmować byle standardy w wysokiej cenie. No i nauczyli rynek, że studenciaki jednak kabzę mogą im napchać o wiele bardziej niż we wcześniejszych latach.

Ode mnie z roku laski szukają mieszkania od sierpnia i nie trafiła im się jeszcze jedynka za mniej niż 800-900zł (+ ewentualne opłaty). Myślałem, że źle szukają a tu zonk i rzeczywiście
@estetka: > a na dole info "700 zł + 160 zł CAŁOŚĆ" ALBO "1 OS - 1200 zł, 2 os - 2 x 650 zł, 3 os - 3 x 400zł"

Ja ostatnio lepszego kwiatka widzialem. Nowa, urzadzona kawalerka a cena bardzo atrakcyjna. W opisie informacja ze nalezy doliczyc 30 tys za wyposazenie mieszkania bo mi.in. lampy Ralpa Laurena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@boguchwal: haha XD no ale mogliby od razu podawać cenę końcową, a tak wchodzę w ogłoszenie i #!$%@?. Dodatkowe 200-300 zł. Jestem biedaczką-cebulaczką!
@Syntax: Jesteś jak Ci od ogłoszeń....."700zł... Żartuję tylko, tak na serio to 900!" ( )
@estetka: w hostelach masz przewaznie pokoje wieloosobowe, jednak w niektorych w ciagu tygodnia malo osob spi. mi sie czasem zdarzalo ze bylem sam albo max z 2 os w pokoju. jesli chodzi o cene to nieraz mozna dostac lozko i sniadanie za 16zl( ͜͡ʖ ͡€) moze na dluzej sie nie nadaje, ale na pare dni nim sie znajdzie cos ciekawego to nie ma tragedii.