Wpis z mikrobloga

Wstali? Ja już tak bo dziś mam masę rzeczy na głowie, a muszę jeszcze opisać na carburatorze swoje wrażenia z jazdy autem, które jest tak gorące, że żadne Ferrari w Warszawie nie przyciąga obecnie tylu spotterów co ta Alfa.
Aby jednak nie trzymać Mirków w niepewności zbyt długo (w końcu obiecałem), w kilku punktach o Giulii Quadrifoglio.

-zaskakująco komfortowa. Zawieszenie oprócz tego, że nie łamie kręgosłupa, daje naprawdę przyjemne odczucia ze spokojnej jazdy
-układ kierowniczy jest tak ostry i bezpośredni, że sprawia wrażenie jakby był gotowy nawet na najbardziej szalone pomysły kierowcy. Ty wydajesz rozkaz, auto jedzie dokładnie tam gdzie sobie życzysz.
-jest cichy w środku. To dobrze? Sam nie wiem, ale ten ryk, który słychać z zewnątrz jest po prostu wyciszony gdy jedziemy spokojnie.
-manualna skrzynia biegów zdradza sportowy charakter. Dobrze opisuje ją słowo "szorstka" a długość skoku lewarka była dla mnie po przesiadce z mito tak szokująco mała, że przez pierwszy kilometr nie byłem pewny poprawnego wrzucenia biegu.

Pełny opis będzie na stronie w ten weekend :)
Śledźcie #carburator
#motoryzacja #alfaromeo #alfaholicy #carboners #samochody
macq2309 - Wstali? Ja już tak bo dziś mam masę rzeczy na głowie, a muszę jeszcze opis...

źródło: comment_l3HEzqizRgCMl6rnhXwgq3xxwcNOkVPP.jpg

Pobierz
  • 57
@toffik21: W 159 robotę robiły światła które są rzeczywiście nieśmiertelne. Jednak mimo wszystko znakiem rozpoznawczym AR jest trójkątny grill który Giulia posiada. Nowy model rzeczywiście nie wyróżnia się jakoś szczególnie na tle swoich rywali jednak mimo wszystko uważam że na żadnym innym aucie nie leży lepiej czerwony kolor, biorąc pod uwagę samochody które są w zasięgu większości ludzi