Wpis z mikrobloga

Wstali? Ja już tak bo dziś mam masę rzeczy na głowie, a muszę jeszcze opisać na carburatorze swoje wrażenia z jazdy autem, które jest tak gorące, że żadne Ferrari w Warszawie nie przyciąga obecnie tylu spotterów co ta Alfa.
Aby jednak nie trzymać Mirków w niepewności zbyt długo (w końcu obiecałem), w kilku punktach o Giulii Quadrifoglio.

-zaskakująco komfortowa. Zawieszenie oprócz tego, że nie łamie kręgosłupa, daje naprawdę przyjemne odczucia ze spokojnej jazdy
-układ kierowniczy jest tak ostry i bezpośredni, że sprawia wrażenie jakby był gotowy nawet na najbardziej szalone pomysły kierowcy. Ty wydajesz rozkaz, auto jedzie dokładnie tam gdzie sobie życzysz.
-jest cichy w środku. To dobrze? Sam nie wiem, ale ten ryk, który słychać z zewnątrz jest po prostu wyciszony gdy jedziemy spokojnie.
-manualna skrzynia biegów zdradza sportowy charakter. Dobrze opisuje ją słowo "szorstka" a długość skoku lewarka była dla mnie po przesiadce z mito tak szokująco mała, że przez pierwszy kilometr nie byłem pewny poprawnego wrzucenia biegu.

Pełny opis będzie na stronie w ten weekend :)
Śledźcie #carburator
#motoryzacja #alfaromeo #alfaholicy #carboners #samochody
macq2309 - Wstali? Ja już tak bo dziś mam masę rzeczy na głowie, a muszę jeszcze opis...

źródło: comment_l3HEzqizRgCMl6rnhXwgq3xxwcNOkVPP.jpg

Pobierz
  • 57
@macq2309: No dobra, a jakbyś miał uszeregować modele tej klasy podług jakości wnętrza, włączając do tego "resztę świata", to jak wyglądałoby takie zestawienie?
A jak fotele- każdy się odnajdzie, czy np. powyżej 185-190 będzie problem?