Wpis z mikrobloga

Mircy, plusujcie Salcesona. Salceson jest z nami od 12 lat. Moja matka go kupiła od jakiegoś chama - handlarza na bazarze, bo jej się zrobiło szkoda pieska, który siedzi w kartonie. Salceson zawsze był bardzo strachliwy i dopiero po wielu latach przyzwyczaił się do tego, że jak wchodzi ktoś nowy do domu, to nie musi się chować za kanapę. Prawdopodobnie wcześniej był bity, bo na podniesiony głos (nawet nie skierowany w jego stronę) reagował przerażeniem. Na widok podniesionej ręki uciekał. Szkoda mi tego psiaka, bo jest już stary i nie kuma, że ktoś wszedł domu, prawdopodobnie niedowidzi i na bank niedosłyszy. Dzisiaj się okazało, że ma też problemy w wątrobą i nerkami. No i pani weterynarz stwierdziła, że "te psy żyją 12 lat". No a Salceson ma właśnie 12 lat w tym roku. I jakoś tak smutłem.
Kiedyś lubił jak się go głaskało i strasznie się z tego cieszył, a teraz nawet na głaskanie reaguje... Co najwyżej mocno anemicznie. Szkoda mi pieseła.
#piesel #psy #salceson #oswiadczeniezdupy
c.....6 - Mircy, plusujcie Salcesona. Salceson jest z nami od 12 lat. Moja matka go k...

źródło: comment_EJO3Jr90ZDfyuoI2zoHRjX6tzDDXBQ4q.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Grunt, że miał dobre życie. Wbrew pozorom większość psów nie ma wcale dobrze....
I nie lecz na siłę, niech odejdzie sobie zanim zacznie coś za bardzo boleć. Ale i tak 100 lat dla psa.

@ciechan666:
  • Odpowiedz
@ciechan666: @saperq:

te boksery mają w sobie jakoś zaprogramowany niezbyt długi żywot. Moja miała 10 lat i wyniszczyły ją choróbska

Teraz leży zakopana na swoim podwórku, którego zawsze strzegła, ze swoją ulubioną zabawką - splecionymi ze sobą krótkimi kawałkami lin żeglarskich, zawsze brała to do pyska i podchodziła do mnie żeby posiłować się z nią trochę.

Ehhhh

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz