Wpis z mikrobloga

Witam pięknych Państwa.


Wyrwałem się właśnie spod jarzma korporacji na rzecz czegoś co lubię robić, co mnie nakręca i co daje mi satysfakcję z życia. Współtworze start-up językowy wraz z grupą pasjonatów którzy oddali się misji nauki angielskiego. Mamy juz 200 zadowolonych uczniów i poszukujemy kolejnych. Ogólnie nie jest to typowe nauczanie języków, opracowaliśmy własną metodę którą w przyszłości chcemy wydać jako ogólnodostępna książkę ale żeby to zrobić, wiadomo potrzebne są nakłady nie tylko pieniędzy ale też zadowlonych osób które potwierdzą, że nasza metoda się sprawdza i daje widoczne rezultaty. Nie ma u nas "klepaniny" jak w typowej szkole języków, nauczanie odbywa się indywidualnie i każda osoba jest po trzech spotkaniach praktycznie nowym kumplem dla nauczyciela z którym można po prostu skoczyć na piwko bądź pogadać o pogodzie. Bardzo dużą uwagę przywiązujemy do atmosfery podczas lekcji oraz samego komfortu studenta. Nauczamy praktycznie wszystkich, wiek nie ma znaczenia, jeśli jesteś chętny i chcesz się uczyć, zapraszam serdecznie, uczymy angielskiego od podstaw a jeśli podstawy nie są ci obce to uwierz, że jeszcze sporo przed Tobą. W planach mamy nauczanie nie tylko języka Angielskiego, dojdą do tego jeszcze Francuski, Hiszpański oraz Niemiecki, także warto się zainteresować tematem bo jak wiadomo, języki obce w aktualnych czasach to coś co wymaga każdy pracodawca.



Kieruję do was prośbę, jeśli jest wśród was ktoś kto chciałby uczyć się języka Angielskiego w naprawdę fajny i ciekawy sposób albo po prostu chce poprawić swój aktualny poziom bądź zna taką osobę to proszę o wiadomość prywatną, wszystkie informację oczywiście zostaną wtedy przekazane. Aktualnie nauka odbywa się tylko w Warszawie, dlatego szczególnie do Warszawiaków kieruję ten post.

Na dniach zamierzam stworzyć firmowy profil, będzie masa konkursów gdzie do wygrania będą lekcję bądź zniżki na nie i oczywiście nie zabraknie rozdajo!

#warszawa #startup #nauka #angielski #jezykiobce
  • 14
@KiciurA: Jeśli chodzi o inne miasta to nie jestem wstanie odpowiedzieć, aktualnie uczymy w trzech punktach w Warszawie. Na dniach planowane są kolejne punkty ale to nadal tylko w granicach Warszawy. Na pewno o wszystkich zmianach będę tu informował ale już na Firmowym Profilu.
@lent: Jeśli chodzi o "sposób" zachęcania to jak najbardziej się z Tobą zgadzam aczkolwiek co do samej metody nauczania, naprawdę różni się znacząco od tych standardowych w szkołach. Zawsze możesz umówić się na lekcję i sam doświadczyć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@lent: Jeśli chodzi o "sposób" zachęcania to jak najbardziej się z Tobą zgadzam aczkolwiek co do samej metody nauczania, naprawdę różni się znacząco od tych standardowych szkołach.


@Skowyrna_Dupencja: No nie przeczę, że u Was jest inaczej, twierdzę tylko, że samym takim opisywaniem się nie wybijecie ;) Wrzućcie lekcje pokazowe na youtube albo coś żeby się wyróżnić, bo znikniecie wśród pierdu-pierdu setek innych szkół.

Zawsze możesz umówić się na lekcję i