Wpis z mikrobloga

Super logika mająca na celu usprawiedliwienie tego, że nie chce się wam palcem ruszyć w takiej sytuacji.


@6c6f67696e: Lol, ja sam byłem w takiej sytuacji i żałuję, że komukolwiek o tym powiedziałem.
  • Odpowiedz
Lol, ja sam byłem w takiej sytuacji i żałuję, że komukolwiek o tym powiedziałem.

@Adrian00: I to znaczy, że wszystkie podobne sytuacje rozegrają się tak jak to co się tobie przytrafiło?
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: Lepiej dziecku zniszczyć życie bo może akurat teraz inaczej wyjdzie... Jak już coś można robić to dawać temu dzieciakowi wsparcie emocjonalne, żeby wiedział, że te dzieciaki są nikim. Można też mu powiedzieć, że poniżej 13 roku życia nie grozi mu odpowiedzialność karna za to co zrobi :)
  • Odpowiedz
. A Damianek po lekcji dodatkowo dostaje w pysk za bycie konfidentem xD


@Salieri_: no widzisz, nie każdy chodził do najbardziej patologicznej szkoły w mieście ;)
  • Odpowiedz
Lepiej dziecku zniszczyć życie bo może akurat teraz inaczej wyjdzie...

Zniszczyć życie? chryste panie gdzie ty się wychowywałeś?

Jak już coś można robić to dawać temu dzieciakowi wsparcie emocjonalne, żeby wiedział, że te dzieciaki są nikim.

Brzmi równie zdrowo co pozwalanie bandzie gówniarzy pastwić się nad jednym dzieckiem

Można
  • Odpowiedz
@Salieri_: Pieprzenie, mnie raz zaatakowała 3 wyrostków, chciała kasę i akurat dzięki normalnemu zachowaniu faceta idącego ulicą uniknąłem tego. To są dzieciaki, nie musiałeś przecież bronić rudego, wystarczyło podejść i powiedzieć co tu się #!$%@? itd...
  • Odpowiedz
Za to wy chyba tych 12 lat nigdy nie mieliście. Jakby mu jakiś dorosły pomógł, to następnym razem by rudemu z frustracji jeszcze po ryju dali, zamiast tylko cisnąć z niego bekę


@Salieri_: gówno prawda. Może drugi raz by się zastanowili dwa razy zanim atakowaliby całą zgrają jednego. 12 latkowie wbrew pozorom cokolwiek pod kopułą mają i gdyby im starszy koleś podszedł i puścił jakąś moralizującą gadkę, to może cokolwiek
  • Odpowiedz
@maciejkoks: jesteś cieniasem. Ja kiedyś dzieciaka z 8 klasy obroniłam przed 3 debilami z równorzędnej klasy, a sama byłam w 5 i ledwie miałam z metr wzrostu. Zaczęłam im wymachiwać kulami (chodzę o kulach) przed nosem i drzeć się, że są debilami i żeby wzięli się za kogoś swojego wzrostu.
  • Odpowiedz
@InsaneMaiden: nie no to świetnie, ale co to mnie obchodzi? Myślisz że takim gadaniem sprawisz że bede czul sie gorzej? To tylko dzieciaki, i jak zaznaczylem grali chwile pozniej wszscy w gałe xD #!$%@? jak widać ilu wykopkow bylo gnojonych w dziecinstwie, gardze takimi osobami ktore nadal uzalaja sie nad swoim "niefartem" w dziecinstwie. Serio tak bardzo powaznie traktujecie ten okres zycia?
  • Odpowiedz
@flop_like_a_fish: To jest jeden z powodów dla których nie rozumiem fascynacji dziećmi jaką niektórzy mają, że dzieci są takie kochane i naturalne. Dzieci potrafią być dla siebie nawzajem strasznymi #!$%@?, czasem bardziej niż dorośli bo nie wiedzą kiedy przestać.

@maciejkoks: Nie no OPie, ale z tym gardzeniem to trochę po bandzie. Ja miałem spoko dzieciństwo, ale znam kilka osób, którym została trauma z dzieciństwa została i wychodzi czasem
  • Odpowiedz
Za to wy chyba tych 12 lat nigdy nie mieliście. Jakby mu jakiś dorosły pomógł, to następnym razem by rudemu z frustracji jeszcze po ryju dali, zamiast tylko cisnąć z niego bekę. Wy #!$%@? jak te nauczycielki, którym jakiś dzieciak się w tajemnicy pożali, że ktoś go gnębi, a taka stara prukwa potem na środku klasy #!$%@? sentencję w stylu "DAMIANEK NAM POWIEDZIAŁ, ŻE SEBASTIAN Z MAĆKIEM GO WYZYWAJĄ, MACIE W TEJ CHWILI PRZESTAĆ, ALBO WEZWIEMY WASZYCH RODZICÓW". A Damianek po lekcji dodatkowo dostaje w pysk za bycie konfidentem xD ale prukwy są zadowolone, bo skoro już ich o gnębieniu nie informuje, to znaczy, że go nie ma.


@Salieri_: Po części masz rację, te głupie baby w tych szkołach co odjebywały to jakaś patologia... Przez te genialne metody rozwiązywania konfliktów to człowiek nawet jak miał mordę obitą to mówił, że się z drzwiami zderzył, żeby tylko nie donosić.

Z drugiej strony co innego, jak dzieciak pójdzie i się poskarży a co innego jak jakiś obserwator podejdzie i dzieciaki #!$%@? za podludzkie zachowanie. W takim przypadku nie mają pretekstu, żeby się
  • Odpowiedz