Wpis z mikrobloga

@maciejkoks: Pieprzenie, podchodzisz i sie pytasz "co tu się odpier..." i tyle, to chyba normalne zachowanie człowieka, jak widzisz że banda atakuje słabszego i możesz pomóc to pomagasz...
  • Odpowiedz
@maciejkoks: Może to śmieszy gówniarzy ale dorosły człowiek wie, że tępienie za czyjąś "inność" to patola. W szkole nikt mnie nie prześladował ani ja nikogo, nawet czasem heheszki jak kogoś wyzywali, ale teraz mi się krew gotuje jak dzieciaki wyśmiewają i gnębią kogoś bez powodu. Mam o to ból dupy. Córka mojej kuzynki chodzi do przedszkola, idę sobie z nią kiedyś do sklepu a tu grupka starszaków pod opieką dwóch
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: @XineX: @happier: @flop_like_a_fish: Za to wy chyba tych 12 lat nigdy nie mieliście. Jakby mu jakiś dorosły pomógł, to następnym razem by rudemu z frustracji jeszcze po ryju dali, zamiast tylko cisnąć z niego bekę. Wy #!$%@? jak te nauczycielki, którym jakiś dzieciak się w tajemnicy pożali, że ktoś go gnębi, a taka stara prukwa potem na środku klasy #!$%@? sentencję w stylu
  • Odpowiedz
Za to wy chyba tych 12 lat nigdy nie mieliście. Jakby mu jakiś dorosły pomógł, to następnym razem by rudemu z frustracji jeszcze po ryju dali


@Salieri_: Co? Gdzie ty się wychowałeś, że coś takiego jest dla ciebie prawdopodobnym scenariuszem?
  • Odpowiedz
@Salieri_: #!$%@?. Właśnie o wiele lepiej że ktoś obcy, a nie rodzic czy nauczyciel. Co innego wyzywanie się nawzajem, jakieś psikusy czy żarty, a co innego gnębienie i szydzenie za wygląd. To trzeba potępiać.
  • Odpowiedz
@Kierownikdzialuzycie000: Generalnie macie racje. Tylko zapominacie o jednym. Op powinien się wtrącić gdyby dręczenie nie dotyczyło rudego a jakiegoś innego dzieciaka. A, że dziecko było rude to op się zachował w sumie obojętnie. Wg mnie powinien rzucać w rudego jajkami z balkonu.

Swoją drogą to widzę, że niezłe kongo co niektórzy mają w głowie. Psikusy czy żarty spoko ale co innego szydzenie za wygląd. Tak bo dzieci 12 wcale nie
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? pewnie 2min później o tym zapomnieli i bawili się razem w co innego a wy tu bóldupicie jak byście sami nigdy dzieckiem nie byli a rudy się powiesił XD
  • Odpowiedz
@sajko: ja #!$%@?, dzieciaki mają taka mentalnosc ze smieja sie z kazdego, rudych, grubych, chudych, ciemnych, biednych, ba a nawet z bogatych sie smieja. A Ty tutaj ubolewasz bo poczulas sie jak mały rudy ze zdjęcia? Widać kto jest "cipcia".
  • Odpowiedz
A po drugie jak ktos juz zauwazyl, chwile pozniej jak szedlem do sklepu, rudy juz kopał gałe w niedozwolonym miejscu z ziomeczkami, więc czemu płaczecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po ryju może i nie ale z pewnością spotkałby się z większą niechęcią i ostracyzmem. Całkiem możliwe, że cała klasa byłaby przeciwko mu.


No tak, bo takie "psikusy" to robi się dobrym kolegom. Traktują go jak gówno ale broń boże żeby ktoś mu pomógł bo będą traktowali go jak gówno.

Super logika mająca na celu usprawiedliwienie tego, że nie chce się wam palcem ruszyć w takiej sytuacji.

Dzieci
  • Odpowiedz