Wpis z mikrobloga

@czarmander: to serwis i wymiana baterii (w iSpocie 350zł), bo nie powinna tak skakać. Ja mam cały czas pakiet włączony, dużo Spotify i masę innych aplikacji a wytrzymuje dzień/dwa na zwykłej 6
@czarmander Jest wiec spora szansa, ze od samego początku telefon był wyposażony w wadliwa baterie. Jeżeli jest na gwarancji to po diagnostyce powinni wymienić za darmo. Wnioskuje jednak, ze juz po gwarancji skoro odkupiony od kogoś, right? Nie wiem czy to przejdzie, Ew. Zrób diagnostykę i mozna spróbować reklamować z tytułu rekojmi - niezgodność produktu z umowa (do dwóch lat od daty zakupu). Tak wiem wiem, ze Apple daje tylko rok gwarancji,
@czarmander: po 1 jak nie wiesz jak ladowany to sterownik baterii do #!$%@?

Po 2 na przyszlosc, zadbaj o to by kabel mial certyfikat mfi a kostka byla markowa (dowolnej marki co wystepuje w legalnych sklepach i ma jakas renome) i miala output minimum 1A

Po 3 jesli skladak i ekran nie byl fabrycznie do tej plyty glownej przypisany to bedzie bateria spadac a sama bateria jesli nieoryginalna to co 3-4
@czarmander: ale oryginalny refurb od apple jest nawet czesto lepszy od nowki bo wsyzstko co sie moglo zepsuc zostalo wymienione jak ekran i bateria a reszta jest po "testach bojowych" i daje rade.

Zawsze mogl byc legit w ktorym ktos wstawil najtanszy ekran i baterie. I juz jest frankenstein.

Jak jestes ciekawy to porownaj nr seryjny czy imei na obudowie, na tacce do sim i w systemie. Jak sie bedzie zgadzac
Wiem, ze Apple ref jest dobry i aż żałuje. Sprawa zamotania bo pudełko jest "zastępcze" czyt pudełko z rfb Chiny, fale ładowarka i chyba kabel, nr imię z pudełka nie zgadza się z nr tele, tacka czysta (dziwne) i nie wiem. 400 zł, zostawić czy oddawać?