Wpis z mikrobloga

Mirki,
ten pan rozsiewa nieprawdziwe, pseudomedyczne informacje, szkodząc tylko chorym i wyciągając od nich grube pieniądze za wspaniałe suplementy (które z innego źródła można kupić wiele taniej). Jednak wielki lekarz, magister inżynier środowiska się doigrał - próbowałem z nim dyskutować, poprosić o jakiekolwiek badania i dowody popierające jego tezy. Zablokował mnie :)

Wiecie co robić? Może jak będzie miał mało gwiazdek, to uratujemy komuś życie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

https://www.facebook.com/NieZabijajStopDlaRakaIGmo/

#rakcontent #patologiazewsi #medycyna #nauka #socialmedia
  • 7
@M4ks: posługiwanie sie jedynie dowodami anegdotycznymi to nie nauka. Tym bardziej, że osobnik proponuje porzucić konwencjonalne leczenie i leczyć się amigdaliną (cyjanowodorem). Żeby tego było mało, jako miejsce działalności podany ma szpital św Wojciecha.
Cenzorem jest właśnie ten facet - zapytałem go o konkrety - zablokował.
@M4ks: czytasz ze zrozumieniem? właśnie ten gość myśli że jest wyrocznią i kasuje wszelkie niewygodne komentarze (nie tylko moje, często merytoryczne, z podanymi źródłami badań naukowych)
@wvkop: No z tym badaniem potencjału REDOX wody "żywej" i "martwej", to się zaśmiałem.
A mógł napisać redukcyjno-oksydacyjny xD

PS. Jakby ktoś miał przypadkiem pH-metr i wodę destylowaną, to proponuję eksperyment- pomiar pH świeżej wody(roboczo nazwijmy martwą xD), oraz takiej wystanej w szklance np. kilka godzin(roboczo zwana "żywą") ;)