Wpis z mikrobloga

Nie, bo tylko dla was macierzyństwo sprowadza się do "pozwolenia schlapania się w cipę". I nie jest to "dosadnie", lecz wulgarnie i prostacko.


@El_Duderino: tam nie ma nic o macierzyństwie tylko o zostaniu matką. A matką może zostać też patuska, która wyrzuci noworodka na śmietnik. ,,schlapanie się w cipę" jest po prostu określeniem tego co trzeba zrobić, żeby zostać matką.

Ale nie wiesz, jak nastąpiło poczęcie tego dziecka, jednak zakładasz, że
tam nie ma nic o macierzyństwie tylko o zostaniu matką. A matką może zostać też patuska, która wyrzuci noworodka na śmietnik. ,,schlapanie się w cipę" jest po prostu określeniem tego co trzeba zrobić, żeby zostać matką.


@Tical25:
Bo to obrazek z podpisem, nie elaborat.

No fakt, jeszcze mogło być IN VITRO, ale jednak większość dzieci rodzi się z tradycyjnego aktu seksualnego, gdzie facet musi ,,schlapać się w cipę" kobiecie. I bardzo
są miażdżeni oraz nie są plusowani.


@El_Duderino: tak, a wizerunek wykopowicza- piwnicznego stulejarza nie jest wcale powszechny, nie? XD

Haha, dowód? Dowód poproszę.


No masz u góry obrazek. I są jeszcze te wszystkie kobiety ,,dumne z bycia mamą".

Na samym mirko było mnóstwo takich postów, gdzie facet nagle się chwalił, że mu się dziecko urodziło. I że był z tego dumny.


Był dumny, ale nie robił z tego swojego życiowego osiągnięcia.
tak, a wizerunek wykopowicza- piwnicznego stulejarza nie jest wcale powszechny, nie? XD


@Tical25:
Sami sobie zapracowali na taki wizerunek właśnie takimi wpisami jak wyżej.

No tak, bo dla ciebie powszechne wyzywanie wszystkich od #!$%@? i stulejarzy jest normą.


Dowód. Zdarza mi się raz na jakiś czas tak napisać i zawsze celnie. Bo dla mnie pisanie per "schlapanie się w cipę" to tylko dla #!$%@? jest normalne.

Widocznie sam jesteś androginistą i
@hpiotrekh: konserwatywny wypok przemówił: "macierzyństwo to nic innego jak pozwolenie na schlapanie się w cipę"

kurde, tak to chyba tylko uberfeminazistki to ujmują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
a kobiety na wizerunek puszczalskich szmat też sobie zapracowały puszczaniem się i istnieniem burdeli.


@Tical25:
Patrz, już wiem czemu bronisz tego wyrażenia tak bardzo. Po prostu jesteś jednym z tych, o których ja pisałem.

A wyzywanie ludzi od #!$%@? dla kogo jest normalne? Powtarzam jeszcze raz. Wyrażenie ,,schlapać się w cipę" zostało tu użyte, aby dosadnie pokazać z czego takie kobiety są dumne.


Kto normalny może używać tak wulgarnego zwrotu? I
@hpiotrek @Tical25 @pestis Pozdrawiam cieplutko, fajną gownoburze rozkreciliście, ale nie wiem, jakoś mnie osobiście niesamowicie śmieszy, a nie wkurza Wasze podejście. Może dlatego, że jest bez sensu xD
#idzcietrollowacgdzieindziej #koperniktezbylakobieta #nieumiemwhasztagi
Zazdroszczę @El_Duderino cierpliwości i chęci, dzięki za obronę kobiet :3
Pobierz czeressniowa - @hpiotrek @Tical25 @pestis Pozdrawiam cieplutko, fajną gownoburze rozk...
źródło: comment_xqtgTnWB2Mg21Djl7wZRNsagai7kdhAu.jpg
Co teraz usuwasz posty? Nie wstydź się


@El_Duderino: nie wstydzę się,. Wypok coś mi szwankuje i wyskoczyły mi dwa komentarze, jeden usunąłem, bo myślałem, że to dubel, a jednak fubla nie było.

Już widzę jak facet zaprasza na randkę kobietę i na koniec podrywu do niej:

Hej, bejbe, teraz zapraszam cię do mnie, schlapię ci się w cipę.


Kobieta gdy chce dziecka, to też nie mówi: ,,Chcę, żebyś dokonał dziś ejakulacji
@Tical25: to co tutaj prezentujesz jak i ludzie wrzucający takie posty jak OP dla mnie wygląda jak syndrom oblężonej twierdzy. Hurr durr lewicowcy. Media kręcą nagonkę na facetów, ale przecież przy dzieciach jest straszny zapieprz. Pomyśl o kobietach, dziewczynach, które lubisz, które mają lub będą mieć dzieci, są w szczęśliwych związkach. Pomyśl, że dla wielu kobiet ciąża to czasem 7 miesięcy chodzenia jak nieprzytomna, a po urodzeniu hormony rozwalają psychikę, nie