Wpis z mikrobloga

Mirki! A i także firmy, które tu próbują się wybić ( #januszebiznesu )... Wiecie jak powinien wyglądać profil firmowy na wypoku?

Jak @GloomySunday ! Przejrzyjcie sobie ich profil, albo po prostu tag #okulary. Praktycznie w każdym wpisie, gdy ktoś pyta o rodzaj szkieł, oprawek, typy filtrów i wiele innych rzeczy, oni odpisują. I to nie tak - o, to kup u nas te szkła od RayKorkorana w promocji, tylko piszą w stylu nobulszit - to jest fajne, a to słabe, a w to warto zainwestować, a tamto to badziew. I dobrze wiedzą, że u nich nikt tego raczej nie kupi, a mimo wszystko robią zajebiście dobrą robotę, po prostu szczerze doradzając - widać w wypowiedziach pasje i zamiłowanie do swojej roboty.

Często nawet jest tak, że jak nie wiedzą od razu czegoś, to obiecują, że jak sprawdzą, albo produkt się pojawi, to dadzą znać. Więc nawet jak ktoś o coś pyta, to ja z przyjemnością zawołam ich profil, bo wiem, że dobrze doradzą.

Serio, duży szacun dla nich i brawa.

#wykop #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #czujedobrze #optyka

KaintoCharlieaDeltatoKain - Mirki! A i także firmy, które tu próbują się wybić ( #jan...

źródło: comment_cRzurmFBGT74krIh6S3Wv7exuZb7LNWg.jpg

Pobierz
  • 54
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Bardzo, bardzo nam miło ʕʔ Jesteśmy wdzięczni nie tylko za takie miłe słowa ale również za to, że poświęciłeś swój czas żeby o nas napisać. Aktualnie, kiedy większość naszej sprzedaży odbywa się w internecie i kontakt z klientami mamy ograniczony takie wpisy są dla nas bardzo przydatne ze względów "motywacyjnych" :)

To prawda, że lubimy tutaj pisać i odpowiadać na pytania - w pracy zawsze znajdzie
@Kain_to_Charlie_a_Delta_to_Kain: Dzięki @Pete1 za zawołanie :) Ogólnie uważam, że społeczność wykopu po prostu nie wybacza i nie mam zamiaru tutaj polecać czegoś czego sam bym nie kupił. Nie raz słyszę "wrzuć to może na ten wykop co tam robisz to rozpromujesz ten i ten produkt" jednak wiem, że ten produkt do najlepszych nie należy więc tego nie robię. Odkąd tutaj pracuje cieszę się, że mam wiedzę z jakiegoś tam
@GloomySunday: tylko nie idźcie złą drogą bo czasami się to tu zdarza, o ile takie orange czy inne tvny od początku są skazane na porażkę, o tyle jakieś solgazy też podobno na początku były w porządku ( ͡° ͜ʖ ͡°)