Wpis z mikrobloga

Do rzeczy, czym taki leszcz edycji #video pod #youtube jak ja, łatwo sobie potnie i zlepi filmy? Wołam @berti i #mikrokoksy bo nieśmiało coś jakieś broscience nagrywam i będę witał hejterow xD Mam do dyspozycji workstation jakiegoś 3 letniego elitebooka na win10 i nexusa z andkiem. Słucham propozycji.
  • 25
  • Odpowiedz
@easy_tf: Nie, dostaję sporo wiadomości na priv odnoście tego i owego, no i często o te same tematy się pojawiają, pomyślałem sobie że #!$%@?, zawsze coś nowego :) Zbieram sobie pytania i nagrywam swoje brosajens w odpowiedzi. Nie mam medialnej mordy itp no ale kulon też tak średnio XD
  • Odpowiedz
no i takie różne swoje przemyślenia, doświadczenia moje i ludzi z którymi trenuję, obserwuję rozmawiam, bóle dupy, nie ma jakiegoś konkretnego planu. O subki i łapki w górę nigdy nie poproszę obiecuję XD
  • Odpowiedz
@chuckmls: Cygan i inni też medialnej mordy nie mają. Głos masz miły do słuchania z tego co pamiętam z filmiku z paryżem #nohomo. Jeśli potrafisz składnie składać swoje myśli i wypowiadać się, ogólnie jesteś elokwentny i nie będziesz robił #!$%@? o szopenie to startuj.
  • Odpowiedz
@chuckmls: dajesz, glos masz fajny, cierpliwy jestes, moze byc nowa gwiazda na tej smutnej scenie fitness ;) co do edycji to pewnie przyzwczajenia do workflowu, ale ja polecam After Effects, na legalu w ramach pakietu creativeclouds wychodzi tanio (bierz przez rosyjska wersje strony).
  • Odpowiedz
@easy_tf: dzięki, właśnie co do składnego wypowiadania się chciałbym się wyrobić, póki co potrzebuję właśnie programu do cięcia filmu. Nagrywam zwykle w samochodzie jak sobie z pracy wracam, a wiadomo 30 stopni teraz i dupki na ulicy strasznie mnie wybijają z rytmu :)
  • Odpowiedz
@easy_tf: nie boję się, yolo mireczku :) #!$%@? na hejty. Jutro nagram jeszcze raz i postaram się zlepić w weekend, jak tylko w mojej komnacie skończą kłaść parkiet :) (może do tańca z patrykiem XD)
  • Odpowiedz