Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy chłopak, jak prosiłam go o pomoc w czymkolwiek zawsze pytał czy próbowałam sama. Dopiero jak próbowałam i nie udało mi się, to pomagał. Jestem mu szalenie wdzięczna.
Teraz sama naprawiam większość sprzętów domowych i usterek, nie jestem sierotka która rozkłada ręce. Pomaluje ściany, zagipsuje dziury, naprawie klamke, czy kibel, glosnik czy półkę właśnie. Wiem, że to niewiele ale teraz jestem mu wdzięczna.
Polecam ten styl wychowywania #rozowepaski
#truestory #zwiazki
n.....t - Mój pierwszy chłopak, jak prosiłam go o pomoc w czymkolwiek zawsze pytał cz...

źródło: comment_hL5gWIrEWD7zxTIoyNUT1j6iUijwsTGq.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
gorsza czy nie, odkryje Amerykę dla ciebie pisząc, że to inna płeć i inne zadania są kulturowo przeznaczone dla jednej i drugiej.


@nint: czyli gender ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kolejny, naprawdę uważacie, że związek powinien polegać na potrzebowaniu kogoś? A nie na tym, że się go w życiu swoim po prostu chce tak zupełnie bezinteresownie? ;)

Ale moim zdaniem ludzie, którzy dosłownie potrzebują miłości i bliskości otrzymują to kosztem związków z których nie są zadowoleni i pozwalając sobie wejść na głowę.


@piwonadziendobry @nint: O tym mógłby być osobny wpis. Ja się z autorką zgadzam po części. Należy być szczęśliwym singlem
  • Odpowiedz
@nint: I masz mój szacun! To wcale nie jest urocze kjut urus, wręcz bycie taką niezdarną prędzej czy później bedzie wykorzystane, mój koleżka tak miał z panną, że po 4 latach w UK on zawsze wszystko załatwiał, bo ona ne nerozumi anglicky, niekiedy jak trzeba było wypełnić formę to specjalnie udawała głupią, bo się jej nie chciało pierdulu i najlepszy tekst "no weź ty zadzwoń dla ciebie to nie problem, przecież
  • Odpowiedz