Wpis z mikrobloga

Mój pierwszy chłopak, jak prosiłam go o pomoc w czymkolwiek zawsze pytał czy próbowałam sama. Dopiero jak próbowałam i nie udało mi się, to pomagał. Jestem mu szalenie wdzięczna.
Teraz sama naprawiam większość sprzętów domowych i usterek, nie jestem sierotka która rozkłada ręce. Pomaluje ściany, zagipsuje dziury, naprawie klamke, czy kibel, glosnik czy półkę właśnie. Wiem, że to niewiele ale teraz jestem mu wdzięczna.
Polecam ten styl wychowywania #rozowepaski
#truestory #zwiazki
n.....t - Mój pierwszy chłopak, jak prosiłam go o pomoc w czymkolwiek zawsze pytał cz...

źródło: comment_hL5gWIrEWD7zxTIoyNUT1j6iUijwsTGq.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@nint: Fajnie, że miałaś kogoś, kto Cię wspierał. Nie każdy taką osobę posiada. Gdyby powiedzieć moim rodzicom "nie umiem sobie z x poradzić", to pewnie stwierdziliby, że jestem za głupią osobą na jej wykonanie ( )
  • Odpowiedz
  • 94
@ArekJ każde wychowanie rodzi pewnien sprzeciw, no i młoda byłam. Ale zaszczepenie myśli, że wszystko się da, wystarczy chcieć przydaje się, i w domu, i w pracy, i w życiu. Polecam :)
  • Odpowiedz
@nint: Ja nauczyłam się tych rzeczy od taty, nawet zakładanie płytek nie jest mi obce. Nigdy nie byłam odganiana z powodu "to nie dla dziewczynek", wręcz przeciwnie. Też jestem mu za to szalenie wdzięczna. A mina mojego przyszłego teścia, że potrafię założyć żyrandol, a on wzywał do tego elektryka, była bezcenna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz