Wpis z mikrobloga

Mirki, ale chłopaki i rozowe z Blizza sa fajni!

Wczoraj za wygrana z Mirko turnieju kupilem niefortunnie Medivha, a przeciez wkrotce bedzie za friko do filmu WOW.
Napisalem do Blizza z prosba o refund, poniewaz chce Magniego.
W nocy poszla prosba, rano info, ze refund jest. Teraz mam Magniego, zamawiam filma :)

Your refund is on the way!
Dear XXX,
Blizzard Customer Support has refunded one or more items from your order #xxxxxxx.
The refund will be issued to your original method of payment, and should be available within one week.
If you have any questions or concerns about this order or this refund, visit our support site for assistance:
http://eu.battle.net/support/
Thanks,
Blizzard Entertainment®

Blizzard na PLUS!

@KrisRock @MaxDamage udalo sie :)

#blizzard #hearthstone
  • 6
@vartan: kumpel kupił pre-paida do wowa i zalogował się dosłownie dwa razy bo czasu nie miał i pre-paid przeadł. Gdy wyszedł Legion napisał z tematem, czy nie da rady jakoś tego wrócić, bo on dwa razy się logował tylko i reszte nie grał. Dostał 2 miechy bo po logach widać było, że nie kłamie, a w wowa gra regularnie :P
Blizzard akurat ma dobry support.
@vartan Blizzard jest spoko, na polskim supporcie to i śmieszkują, dobrze zagaisz to i 3 dni za darmochę wycyganisz. Tak kiedyś na święta robiłem, piszę że kasa jest ale sklepy jeszcze zamknięte i nie mam jak pre paida kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szanuję.
@vartan pewnie że kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jednak poza tym support zdaje się luźniej patrzeć na przypadki kont z dłuższym stażem i tych co utopili trochę więcej kasy z blizzarda. A ja utopiłem dość sporo ( ͡° ʖ̯ ͡°)