Wpis z mikrobloga

Podejrzewam, ze po aresztowaniu dostałem się do jakiejś bazy meldunków czy coś.


@uirapuru: i Thames Waters czy gdzie tam masz wode nagle wyslaly ci fakture? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powinno byc napisane za jaki okres za ile ludzi, jak masz 4 pokoje po 5 polakow to sie nie dziwie, ze tyle policzyli...
@M4ks: napisali, za pol roku od lipca jak sie wprowadzilem do konca marca. ze mna mieszka teraz Hiszpan i Holender. Mam umowe na wynajem, jest w niej wszystko - prad, gas, ale o wodzie dupa cicho. Czyzbym sie #!$%@? za niedoczytanie umowy?
napisali, za pol roku od lipca jak sie wprowadzilem do konca marca


@uirapuru: jak masz licznik no to wszystko jasne, jak nie to jest jakis ryczałt na osobe zdaje sie, pytanie nie ile osob mieszka ale ile jest zgloszonych. Generalnie wyjasnij z dostawca.
@CharlesBukowski: areszt, ja to ten ze znaleziska o multitoolu. areszt na 24 dostałem, ale wypytywali - adres, umowa i tak dalej, jak podałem, to pewnie gdzieś mnie wklepali. tu sie jakas makulatura zbierala od dluzszego czasu na nieznane nazwiska lub "The Occupier" wiec sądze, że Thames Water chce obciążyć kogokolwiek, a powinna agencje.
Ja nie wiem jak u was ale u mnie jest normalnie licznikowo. Dostaje rachunek raz na pol roku, woda + Scieki, wychodzi tego okolo £30 miesiecznie na 2 osobowa rodzine. U mnie tak jest i wszyscy znajomi wynajmujacy domy/mieszkania tak maja. Jedynie osoby wynajmujace pokoje raczej maja oplate zryczaltowana. Moze to zalezy od danego councilu ale u mnie jest to nie wliczone w coucil tax. W tax mam sumie jedynie wywoz smieci
@uirapuru: landlord Cie mogl podac do Thames Water, robia tak bo chca sobie dupe kryc. Rachunki z reguly przychodza raz na pol roku wiec tak sie akurat moglo zgrac. Zwroc uwage jak to sie nieprzypadkowo pokrylo ze dostales rachunek akurat za okres jaki tam mieszkasz.

@CharlesBukowski - za wode to sie zdaje sie nie placi w Irlandii a nie w Londynie.