Wpis z mikrobloga

@TlustodupyBialorusin: @Own3d_: bądź co bądź facet ma trochę racji...
steam sale jest do dupy. dlatego mamy inne strony które oferują gry w przystępnych cenach, albo promocje na humblebundle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4k w 60fps też jest trudne do uzyskania w nowych tytułach, trzeba mieć konkretnego smoka.
No ale z drugiej strony np używany składany pc za 800-900zł pociągnie gry w lepszej jakości od używanego ps4
@TymRazemNieBedeBordo: nie nazwal bym zdrowym rozsadkiem, skladanie pceta za 900zl, i twierdzenie, że bedzie mial lepsza grafike niz ps4. No chyba ze na plycie na sockecie 775 z ddr2 i najlepszym prockiem q9300, bez zadnej szansy na rozbudowe w przyszlosci.
@qqwwee: Steam to zaletą może był kiedyś, a teraz - szczególnie w naszych realiach nie bardzo. Promocje coraz gorsze, a ceny nieciekawe - myślałem, że z krzesła spadnę, jak dziś zobaczyłem Civilization VI za 60 Euro... No i ten z dupy przelicznik 1 Dolar = 1 Euro...
Plusem na pewno jest wygoda - biblioteka w jednym miejscu, szybkie pobieranie, zapisy gier w chmurze itd., ale nie ceny.
wysłało mi post jak pisałem, nie skończyłem wypowiedzi :/ @qusqui21: idzie na low-medium, z większością postprocesów. Bez żadnych postprocesów pójdzie na medium+. Trzeba pobawić się w opcjach i znaleźć odpowiedni balans między wyglądem i płynnością, nie żeby mnie to interesowało, bo w wiedźmina nie gram i go nie optymalizowałem.
Z ręką na sercu przyznam za to że popełniłem błąd z chłodzeniem i zasilaczem. Chłodzenie nie wyrabia i będę musiał wymienić, bo