Wpis z mikrobloga

@TlustodupyBialorusin: @Own3d_: bądź co bądź facet ma trochę racji...
steam sale jest do d--y. dlatego mamy inne strony które oferują gry w przystępnych cenach, albo promocje na humblebundle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4k w 60fps też jest trudne do uzyskania w nowych tytułach, trzeba mieć konkretnego smoka.
No ale z drugiej strony np używany składany pc za 800-900zł pociągnie gry w lepszej jakości od
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: nie nazwal bym zdrowym rozsadkiem, skladanie pceta za 900zl, i twierdzenie, że bedzie mial lepsza grafike niz ps4. No chyba ze na plycie na sockecie 775 z ddr2 i najlepszym prockiem q9300, bez zadnej szansy na rozbudowe w przyszlosci.
  • Odpowiedz
@qusqui21: o moj boze co ty p--------z za przeproszeniem... złożyłem peceta z używanych części, zmieściłem się w 650zł, a wiedźmin na medium chodzi aż miło.
Tu masz moją ściągawkę:
69zł + 16 = 85zł ==mobo asrock n68c-gs fx
150zł + 0 = 150zł == procesor athlon ii x4 645
35zł + 5 = 40zł == ram ddr3 4gb
18zł + 11 = 29zł
  • Odpowiedz
@qqwwee: Steam to zaletą może był kiedyś, a teraz - szczególnie w naszych realiach nie bardzo. Promocje coraz gorsze, a ceny nieciekawe - myślałem, że z krzesła spadnę, jak dziś zobaczyłem Civilization VI za 60 Euro... No i ten z d--y przelicznik 1 Dolar = 1 Euro...
Plusem na pewno jest wygoda - biblioteka w jednym miejscu, szybkie pobieranie, zapisy gier w chmurze itd., ale nie ceny.
  • Odpowiedz
@TymRazemNieBedeBordo: widze ze sie zaczynamy gubic w zeznaniach. Ehh pamietam jak bylem mlody i sie przesuwalo te suwaki zeby osiagnac grywalny frame rate, a potem zaczynala sie zadyma i sie obnizalo. Potem znowu podwyzszalo bo wygladalo jak gowno.
  • Odpowiedz
wysłało mi post jak pisałem, nie skończyłem wypowiedzi :/ @qusqui21: idzie na low-medium, z większością postprocesów. Bez żadnych postprocesów pójdzie na medium+. Trzeba pobawić się w opcjach i znaleźć odpowiedni balans między wyglądem i płynnością, nie żeby mnie to interesowało, bo w wiedźmina nie gram i go nie optymalizowałem.
Z ręką na sercu przyznam za to że popełniłem błąd z chłodzeniem i zasilaczem. Chłodzenie nie wyrabia i będę musiał wymienić,
  • Odpowiedz