Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ło #!$%@? psajdak.jpg

Polaków to się można spodziewać w Belgii, Niemczech, Norwegii, UK i Irlandii oczywiście ale nie tu w Porto. A bynajmniej nie jest to taki oczywisty kierunek.
Jadę sobie do pracy tramwajem. Nagle do moich uszu dociera mowa polska. Namierzam grupkę w wieku studenckim: ona, ona (polki) on(portugalec)
Przysuwam się cokolwiek w tłumie i po pół minucie te wszystkie emocje w człowieku co się nazywają wstydem, żażenowaniem, zakłopotaniem - zaczęły narastać, zmaterializowały się i wysiadły na przystanku przy Dom Pedro V a ja jadę dalej.
Pozdrawiam #wroclaw bo chyba stąd są one panny, #erasmus i #orgasmus Mateo jest bardzo chyży ruchacz, zna się na rzeczy, druga pani opowiada że z kolei jej Joao (nieobecny) to chyba nic z tego nie będzie (bo tu rozmowa o stałe związki się ocierała) a ja ze zdumieniem odkryłem że #rozowepaski między sobą są sprośne :3
No i stereotyp potwierdzony. Polki są trudne w Polsce, ale tutaj studentki rozkladają uda przed tutejszymi sebixami - oceniam po Mateo - myśląc że Boga za nogę łapią.

#emigracja #portugalia #shame

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 20
OP: @szzzzzz: Nic mnie nie obchodzi kto co ze swoją waginą robi, usłyszawszy polska język ja chciał się uścisnąć z krajanem, ale zrobiło mi się głupio, że jednak to słyszę. @trudnomizasnac: pracuję w braży handel międzynarodowy, Porto (te ciężkie wino) musi jakoś schodzić @Madlen_: jak żyję nie interesuje mnie penis Mateo prędzej wagina rodaczki, a co się usłyszy to się nie odsłyszy, Mateo jest taki brutal i gwałtowny,
OP: @trudnomizasnac: Chyba po to dodaję z anonima by się nie ujawniać. Wiem, że nie jest to polska odmiana dla kobiety tejże nacji, ale tak zwe tubylców: Portugalce i Portugalianki. Brzydkie są, brzydko się starzeją, z twarzy jak nasze rodzime solaryjne karyny, przy czym te nie z wybrzeża ciut ładniejsze.

To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zwykle #!$%@? jakiegoś stulejarza. Byłem na erasmusie w Porto, w Porto jest full ludzi z Polski na wymianie. Znałem dużo polskich dziewczyn i wcale nie były łatwe dla obcokrajowców. Ogólnie na erasmusie jak wszędzie, są ludzie normalni i #!$%@?, dziewczyny łatwe i trudne, niezależnie od nacji. A o Portugalkach też #!$%@?, znam tyle fajnych dziewczyn że hej.
OP: @hurin: łoo panie! Być moze i full jest pod uniwersytetem czy politechniką - nie wiem nie chodzę tam, nie po drodze mi. Wiem że jadąc tramwajem jedyny polski to rozmowa z żoną przez telefon. No i chyba słabo skoro nawet na erasmusa pojechałeś by zaliczyć a i tam rodaczki przed tobą uda zaciskały :D

Mi było bardzo żenujące słuchać rozmowy dziewcząt dwudziestokilkuletnich, gdzie jedna z wypiekami i ekscytacją opowiadała
@AnonimoweMirkoWyznania: No a gdzie mają być, przecież nie w Leca. Są tam gdzie uczelnie, przecież przyjechali studiować. Skoro takie wnioski wysnuwasz po analizie rozmowy dwóch przypadkowych osób:

No i stereotyp potwierdzony. Polki są trudne w Polsce, ale tutaj studentki rozkladają uda przed tutejszymi sebixami - oceniam po Mateo - myśląc że Boga za nogę łapią.


To świadczy tylko o Twoim ograniczeniu myślenia. A o mnie się nie martw, swojego erasmusa wspominam
RzeczywistaWybranka: Na Erasmusie wiele osób szaleje. Opinia dla Polek jest krzywdząca i fakt to często przez kilka bardzo "imprezowych", niedowartościowanych dziewczyn, które się podobają bo mają blond włosy i może w ten sposób sobie podbudowują samoocenę? I one robią cały krzywdzący wizerunek. Natomiast przykład mojej grupy z Erasmusa, w której było sporo ładnych Polek - większość olewała podbijających do nich w chamski sposób obcokrajowców, a dwie spotykały się z Portugalczykami z
@AnonimoweMirkoWyznania: Dziewczyny poszły na studia tylko po to, żeby jechać na Erazmusa, tylko po to, żeby przespać się z chłopakiem o ciemnej karnacji? Niezbyt głęboko to przemyślałeś, ja myślę, że te dziewczyny już od początku to planowały, między innymi dobrze uczyły się w podstawówce i oglądały bajki na Cartoon Network, żeby lepiej znać angielski i móc w przyszłości skuteczniej poderwać obcokrajowca...
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tam na Erasmusie byłem w Polsce też się obijam z nimi, i co? Mogę się zgodzić, że to strata pieniędzy ale te pieprzenie o ruchających się polkach to śmiech na sali. Tobie ktoś broni obracać Portugalki, Włoszki, Turczynki czy jakiejś Iworyjki? A nie podobają Ci się? To odwal się od dziewczyn jak lubią Enrique, a Portugalczycy i Portugalki, które znam to bardzo fajni i mili ludzie bez spiętej gumy