Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki.

Ponieważ moje poprzednie #rozdajo cieszyło się większą popularnością niż sądziłem, postanowiłem zrobić kolejne #rozdajo ()*:・

Przedmiotem #rozdajo jest powieść American Psycho, której autorem jest Bret Easton Ellis. Książkę kupiłem kilka lat temu w antykwaricie (posiada ślady użytkowania, ale jest w dobrym stanie), po przeczytaniu trafiła na półkę.

Jest to thriller psychologiczny, przeznaczony bardziej dla niebieskich jak różowych pasków. ﴾̯͡͡๏﴿

Na podstawie tej książki, powstał film o tym samym tytule, w którym główną rolę zagrał Christian Bale.

Spośród plusujących ten wpis, zostanie wybrany zwycięzca. Losowanie w tą środę (14.09) o 21:00. Zielonki odpadają ¯_(ツ)_/¯

Książkę wyślę w piątek lub w przyszłym tygodniu, po kontakcie ze zwycięzcą.

Książka zostanie wysłana listem poleconym, ale dane nadawcy będą fałszywe, więc jeśli z jakiś przyczyn książka będzie musiała wrócić, to przepadnie.

Powodzenia! ( ε )

#rozdajo #ksiazka #thriller
l.....t - Drogie Mirki i Mirabelki.

Ponieważ moje poprzednie #rozdajo cieszyło się...

źródło: comment_9qEuLbggnokj6uQYYenNJEWd8db90sVq.jpg

Pobierz
  • 5
@camelopardalis: Myślę że nie dla każdego, dla niektórych osób może być nieco za mocna. Ja zazwyczaj takiej literatury nie czytam, kupiłem ją przypadkowo, bo myślałem że to jest coś innego. Nie żebym rozczarował się, ale to nie jest lekka relaksująca lektura przed snem.

@pizzajestzajebista: @w3n5zu: Ja właśnie filmu nie widziałem. W sumie zobaczyłem teraz trailer i książka wydawała mi się bardziej mroczna, a przynajmniej tak to sobie wyobrażałem.