Wpis z mikrobloga

Jakie to jest żałosne i przykre. Jak bardzo niedo**bani "specjaliści" muszą pracować w Niantic, żeby coś takiego wymyśleć.
Zablokować ludziom grę bo mają roota, chyba im się w dupach poprzewracało.
Dałem radę przeboleć fakt, że system walk to żart. Dałem radę przeboleć fakt, że gra to w 100% bezmózgie farmienie. Nawet boty, liczne błędy i głupie podejście Niantic. Widziałem w tym fajną zabawę, żeby sobie zrobić wypaśny team zdobytych i dobitych cukierami poków. Ale to jest chyba granica cierpliwości.
Mimo, że na mojej motoroli śmiga sobie ładnie i mógłbym spokojnie dalej grać to poziom absurdu sięgnął takiego dna, że chyba pora sobie odpuścić. Może z nudów sobie czasem do spaceru włącze ale jak na razie raczej konto sobie stanie na 27lvl bo jeśli firma zarządzająca grą ma takie podejście to ja dziękuje.
#gorzkiezale #pokemongo
  • 10
@weshu: Jest to taki krok desperacji. Oni już wiedzą, że Pokemon Go, który miał bazować na szukaniu i dążeniu do perfekcji taki nie będzie. Oni wiedzą, że nie da się powstrzymać oszustw w grach. Rzucają ochłap w postaci takiej blokady, dając nadzieję większości graczy, że w końcu skończy się botting i spooffing, zgarniają kolejne przelewy za inkubatory. Za jakiś czas wejdą kolejne aktualizacje, nowe potworki, jeszcze coś ugrają, może dodadzą kupowanie
@m423 nie hackuje, mam xposed do zmiany sensa i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) te pokemony mnie znudziły, na kompie zobaczyłem te całe spoofingi, to #!$%@? nigdy nie grałem w nudniejsza grę (,)
@goldenguti: Zależy z której strony patrzysz. Biegać miesiącami po parkach za śmieciowymi robalami i szczurami faktycznie jest nudne. Ale połapać garstkę perfekcyjnych pokemonów ze świata i niwelować wielogodzinne zapędy dzisiejszej młodzieży pod muralami to całkiem fajna zabawa :D.