Wpis z mikrobloga

@MarianoaItaliano: @SOLGAZ: rozumiem, że w nowej wersji płyty oprócz standardowego wyposażenia możemy się spodziewać dodatkowego mini-palniczka w kształcie cebuli do przypalania cebulki do zupki? ()


@parasolki: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Moja babcia tak przypalała, moja matka tak przypalała i ja tak przypalam.( ͡º ͜ʖ͡º)


@MarianoaItaliano: „Pewnego razu pewna mała dziewczynka, przyglądała się swojej mamie, gdy ta przygotowywała rybę do smażenia. Mama obcięła rybie ogon i głowę po czym położyła ją na patelni. Mała dziewczynka zapytała ją czemu tak właściwie obcięła rybie ogon i głowę. Mama zastanowiła się po czym odpowiedziała: w sumie to nie
  • Odpowiedz
@Cointreau: Duża bezwładność cieplna, przez co wynika powolne nagrzewanie i buchanie ciepłem jak skończymy. Tylko 9 stopni nagrzania do wyboru, na dużym palniku nie dostaniesz odpowiednika malutkiego płomienia.
Czujnika temperatury nie ma, albo działa w bardzo głupi sposób. Np. masz ustawione na 5, przełączasz na 1 i on nie poczeka, aż płyta ostygnie poniżej jedynki i dopiero włączy, tylko będzie co chwilę włączał mały ogień i wyłączał. Bez bardziej przemyślanego
  • Odpowiedz