Wpis z mikrobloga

@Tasanga: Nie myślałem, że tak to zostanie odebrane :) Ja w toto gram może raz w miesiącu, więc 5 czy nawet 50 minut to mi lotto.
Ale faktycznie pół-ban mnie trochę #!$%@?ł. W sumie #rozdajo jak ktoś mieć konto z max lvl. Gówno tu jest, poprzednie dwa sprzedałem na allegro. Ale jednak czasu trza poświęcić aby nabić.
@oner: wiesz, nie ma różnicy w zachowaniu pomiędzy byciem takim pajacem jak ty w grze komputerowej, a np graniem w piłkę na orliku. I tu i tu potrzeba minimum 45 minut żeby sensownie pograć. Szkoda tylko, że tylko na boisku byś mógł dostać za coś takiego po mordzie.

Idź ziomek na siłownię i przeszkadzaj innym, zobaczymy jak to się dla Ciebie skończy. Jakim pajacem trzeba być żeby się chwalić i cieszyć
@Keiano: " Jakim pajacem trzeba być żeby się chwalić i cieszyć z tego, że #!$%@?łeś innym ludziom przyjemność"

o to to to :D to że robisz kupę na samą myśl.
A poważnie, to trolem jako takim nie jestem. Ale jeżeli mogę, robiąc co lubię, #!$%@?ć takiego napinacza to w sumie :D
Jest sobota, polecam mniej srać się o takie rzeczy. Zwijam się, ostatecznie zagrałem 1 #!$%@? mecz jak coś. Ba, gorzej