Wpis z mikrobloga

Mirki pomuszta różowemu w potrzebie:) Mam lg g4 i chcę go wymienić bo jest dla mnie trochę za duży.. Z czystej ciekawości chciałabym kupić iphone 6s. Nigdy nie miałam do czynienia z ios i nie wiem czy jest ciężko się przyzwyczaić do tego systemu po latach na androidzie?? W ogóle warto czy lepiej wziąć coś innego z androidem? Dla mnie najważniejsze jest aby telefon był super szybki i mial bardzo dobry aparat dlatego zawsze brałam flagowce z androidem. Aa no i boję się że ten ekran 4,7 będzie za mały, jednocześnie 5,5 są dla mnie za duże gabarytowo. Ciężko obsługiwać jedną ręką. #ios #iphone #apple #android
  • 26
@Pirzu Brałabym od razu i to w wersji pro bo jest piękny i ma wszystko co chcę oprócz jednego co go zdyskfalifikowało. Lte, nie ma wszystkich pasm. Mieszkam w małej miejscowości i jeśli mam mieć problemy z szybkim netem we flagowym smartfonie to podziękuję niestety :/
@Storczycki od lat używam i jestem zadowolony. Miałem tez lumie, lg i #!$%@? i nie byłem zadowolony. Napisałem na końcu ze JA innych nie uznaje ty może wolisz jakieś chińczyk ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@vestridancer: bierz iPhona, z czasem nauczysz się wszystkich skrótów które, są bardzo intuicyjne. Ogólnie ten telefon jest szybki, więc nie ma mowy o zawieszaniu, aktualizacje masz przez minimum 5 lat (patrz iPhone 4s) a nie jak jakiś Samsung gdzie dostaniesz maks jedną aktualizacje, aparat jest genialny, dodatkowo masz Live Photos, a ta funkcja jest super, jesli lubisz robić zdjęcia. Ekran jest świetny, po co Ci full HD w telefonie, jak zżera