Wpis z mikrobloga

@DanioPL: a po co ma mi robić to w tle jak mi to niepotrzebne bo potrzebuje to zrobić tylko raz ? composer install świetnei się do tego nadaje, chodzi o to ze composer odpala mój skrypt który to robi i tyle, po co przyjakichkolwiek zmianach ma mi to robić grunt/gulp ?
@DanioPL: przecież i tak najpierw muszę zrobić git pull na serwerze.... a na localu będzie pobierało po prostu z templateUrl i tyle, zbędny bajer :P nie korzystam z grunta/gulpa bo do tej pory nie były i nie są mi potrzebne :P
@DanioPL: przecież muszę zrobić zmiany na serwerze ? po co ma mi się to robić na lokalnej maszynie ? i na gicie trzymać dwa razy to samo w zasadzie ? bez sensu, wolę mieć skrypt do generowania tego przy wpisywaniu composer install, wygodniej i tyle bo i tak muszę zrobić to w zasadzie raz stawiając projekt do życia i tyle
@DanioPL: no ja też xD czyli wg ciebie mam na gicie trzymać dwa razy to samo - widoki w formie .html i w .js ? XD no sory ale nie, a jak jakiś inny dev nie korzysta z grunta/gulpa ? to co wtedy ?
@DanioPL: ale o co ci chodzi dokładnie ? po co mam to robić w środowisku developerskim na swojej maszynie ? przeciez to by oznaczało że musiałbym trzymać defacto DWA RAZY tą samą zawartość na gicie, gdzie tu sens, gdzie tu logika ?
@Jurigag: nie wiem czy dobrze rozumiem - na środowisku developerskim używasz niezminifikowanych jsów, a composer install generuje Ci zminifikowane? Czyli jak odpalisz lokalnie composer install to przestanie używać niezminifikowanych i zacznie używać zminifikowanych? Czyli po każdej zmianie w jsach musisz odpalić composer install?