Wpis z mikrobloga

Ciąg dalszy #glodnagosiage #anonimowemirkowyznania #nocnazmiana (sorry że w dzień, ale zawdzięczam sporo tym dwóm ostatnim tagom, chciałam to zaznaczyc).

W ostatnich dniach wrzucilam na #wykop że mam teraz ciężko w życiu, smutno, głodna chodzę itd. Chciałam się tylko wyżalić, bo nawet przyjaciele mnie w wiekszosci zostawili. Nie przeszło mi nawet przez myśl, ze spotkam się z tak wielkim odzewem.

Napisalam post i wylaczylam kompa. Wracam na wykop po kilku godzinach, a tu ponad 100 wiadomości (jeśli komuś nie odpisalam to przepraszam, pogubilam się w nawale wszystkiego).
Czytam a tu deklaracje pomocy. Cześć osób przelalo mi jakieś nie duże sumy na zasadzie "będziesz miała na jedzenie", część zaproponowała obiad, a jeden z wykopowiczow przysłał mi paczkę z mięsem itd. (Nie będę zamieszczać nicka bo może ta osoba sobie nie życzy).

Jestem zszokowana tak wielkim odzewem, powróciła mi wiara w ludzi i ich dobroć. Serio nadal nie mogę uwierzyć że tyle osób postanowiło mi pomóc ;_; załączam zdjęcia paczki i jeszcze raz dziękuję jej nadawcy. <3

Ludzie których uważałam za przyjaciół - wypieli się na mnie, a Wy calkiem "obcy" tak po prostu postanowiliscie mi pomóc.

Dziękuję, dziękuję, dziękuję <3 #wykopfamily
Pobierz g.....e - Ciąg dalszy #glodnaGosiaGe #anonimowemirkowyznania #nocnazmiana (sorry że w...
źródło: comment_25S6uqFKel2FP8ZlzTy0NaZlP2Cjla2Z.jpg
  • 134
@jacek1982: w Warszawie chyba sporo jest hotspotow, ale nawet - Internet może mieć, bo nawet jeśli zwlekałaby z zapłatą rachunku miesiąc lub więcej, to nie wyłączą jej od razu przecież. Może wcześniej miała hajs, może ledwo wiązała koniec z końcem, ale miała, a w tym miesiącu nie ma? Po co się doszukiwać niewiadomoczego...
@gosiage: cieszę się, że Ci się udaje, a w jakim zawodzie szukasz pracy?
@gosiage: serdecznie gratuluje a znajomi ,którzy ci odmówili zarcia to są ŚMIECIE. Powinnaś to wstawić na Facebooka aby o tym wiedzieli. Swoją drogą jakie życie jest paskudne by sie prosić o jedzenie w necie ja pier**le aż mi smutno. o ile wykopki robiły sztosy jak np z dzikowskimi czy danielem to widać też ,że mają dobre serducha co nie raz pokazywali. Takie dobre wykopki powinny mieć dodatkowe oznaczenia bo to wręcz
@gosiage: Ty cholero, oczy mnie się poco jak tak sobie czytam to wszystko () i wykopki kudłate też dali radę! Trzymam mocno kciuki żebyś wyszła na prostą. Ja tez wychodzę, wiem jak bywa cieżko. I jak potem cieszy każdy sukces! (òóˇ)