Wpis z mikrobloga

WYKOP W PIGULCE:

1. posiadaj wlasne studio muzyczne
2. posiadaj kilka par sluchawek i studyjnych monitorow najwyzszej swiatowej klasy
3. korzystaj z iphone czasem tez jako syntezator w swoich live actach jak duzo innych muzykow gdyz ma wiele ciekawych aplikacji do syntezy dzwieku ktore nie ustepuja jakoscia dzwieku i profesjonalizmem tych na pc a skoro mozna to dlaczego nie? w koncu po to sa te appki robione
4. planuj kupic iphone 7 bo r------l ci sie ostatnio smartfon i myslisz nad zmiana na cos konkretnego i zajebistego
5. iphone 7 nie ma wyjscia jack
6. caly twoj plan poszedl misternie w p---u i sprzet za grubo kilkadziesiat tysi mozesz w-----c do lamusa bo przeciez iphone wprowadzil swoja innowacyjna technologie gdzie mozesz kupic 1 i to dosyc c-----e sluchawki a one i tak moga obciagnac twoim profesjonalnym, ale przeciez profesjonalizm i innowacyjnosc k---o
7. dowiedz sie od wykopkow ze jestes biedakiem, gowniakiem, androidowcem bo nie stac cie na nowe sluchawki iphone i placzesz bo Cie na nie nie stać, i w ogole ze jestes zerem, ze technologia innowacyjna, ze niedlugo odejdzie sie od zlacz jack bo apple tak powiedzialo (no chcialbym to rozwiazanie zobaczyc w studio, studio k---a bez jack ( ͡° ͜ʖ ͡°), skonfrontujcie te swoje gowniane argumenty z muzykami, ciekawi mnie ich reakcja) czyli w skrocie nie znam sie ale wypowiem, ale jestes przeciez k---a zerem i w dodatku twoja matka to zdzira a to co powie apple jest swiete bo to ono jest liderem innowacyjnosci ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

cisniecie innym ze sa fanatykami iphone, a sami jestescie fanatykami swojego s----------a, idzcie byc gdzie indziej na sile specjalistami w kazdej dziedzinie

#logikawykopkow #bekazpodludzi #humorobrazkowy #humor #wykop #apple #ios #iphone #muzyka #dj #produkcjamuzyki #takaprawda
quakeone - WYKOP W PIGULCE:

1. posiadaj wlasne studio muzyczne
2. posiadaj kilka ...

źródło: comment_zn6dwCyraFMzmmpqzGd5rzLRObzDuhO9.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mulen: cudownie, sprobuj ladowac telefon i korzystac z jacka z tej przejsciowki, poza tym ja nie mam bolu d--y tylko wy wyzywacie wszystkich i robicie chore jazdy, wykop to spoko portal ale niektorzy ludzie tutaj sa totalnie p----------i i pomylili kafeterie z wykopem
  • Odpowiedz
@lawaszkiri: nigdy wiecej samsunga, mialem s5 i z zajebistymi podzespolami chodzil jak galaxy s1, samsung zamula tak software ze nawet google sie w------o i kazalo cos im z tym zrobic, nigdy k---a nigdy, wgralem cyanogenmoda czyli czystego androida to z---------l jak powinien, inaczej szkoda pieniedzy na taki telefon jesli ma miec system od samsunga a jak zmienisz soft to jeszcze k---a zabiora ci gwarancje bo knox i nie cofniesz licznika
  • Odpowiedz
@quakeone: My wyzywamy xD widziales kiedys zeby jakis applowiec rozpoczynal ból d--y a propos jakichs innych telefonow? O ajfonach najwiecej wlasnie mowia Ci co maja jakis bol d--y. Przeciez nigdy zaden fan appla nawet nie zaczyna takiej dyskusji. Bo to zalosne jest xD my tylko odpowiadamy na bóle d--y
  • Odpowiedz
@loczyn: od jakiego postępu? Ja też korzystałem z syntezatorów w iPhonach... Szkoda, że teraz do applowskiego telefonu nie podepnę już do sprzętu studyjnego, wzmacniacza słuchawkowego ani porządnych nauszników (Focal Spirit Professional).
Pozdrawiam kolegę po fachu, @quakeone ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rozowy_kroliczek: ale tam nie ma zadnej innowacji, jak ja teraz nagle powiem, ze s--s jest do banii i modne jest jedzenie agrestu wkopanego do ziemi na lato i przelezalego przez nastepne 2 pory roku polanego octem to bede innowacyjny, ale czy to nie bedzie debilne? tak samo z tymi jackami teraz apple o--------a i ci debile na wykopie ich strasznie bronią
  • Odpowiedz