Wpis z mikrobloga

Wszyscy psioczą na Apple za niewiadomo co. Ceny top smartphonów są praktycznie takie same, jak flagowce Samsunga czy innych Huawei.

Usunęli gniazdo minijack, które, jako wejście analogowe było strasznie nieprzystające naszym czasom.

Poszli w kierunku bezprzewodowych słuchawek, które nie oszukujmy się - będą przyszłością słuchania muzyki.
Jedyna różnica jest taka, że to właśnie Apple ma odwagę przeprowadzać takie zmiany od zawsze, a inne firmy za tym podążają. Bardzo się zdziwię, jeżeli telefony innych firm bedą za dwa lata posiadały wejście na minijack.
#apple #polakicebulaki #technologia
  • 237
  • Odpowiedz
@sirdigital: Wait na dzień dobry wydaje mi się jakby to był Bait ale żeby tak nieoświeconego #!$%@? słuchać to aż się nie da(,) Panie jak wynajdziesz bezstratną metodę kompresji to możesz pitolić o przyszłości a nie o tym że apple wprowadza kolejne urządzenie tak hermetycznie używalne że to aż pała boli i hype nie oznacza pionierstwa bo Halo Koleżko Słuchaweczki bezprzewodowe były już dość dawno(
  • Odpowiedz
@technouber: akurat przyzwyczajenia to kiepski pretekst, gdyby faktycznie było warto, to zmiana ich będzie tylko na plus. Problem natomiast leży w czasie pracy na baterii, oraz jakości dźwięku w porównaniu z kablem takich bezprzewodowych słuchawek (pomijając że łatwiej zgubić)
  • Odpowiedz
@Lanc: No i super. Teraz dzięki Apple takie modele i firmy zwiększą sprzedaż.
Nie mówię, że było to innowacyjne, ale odważne i słuszne - imho.
  • Odpowiedz
@loczyn: ale takie słuchawki są na rynku już od X lat. Wcześniej to przynajmniej ludzie mieli wybór, teraz muszą kupić słuchawki BT albo się bawić z przejściówką. Ot cała kwestia.
  • Odpowiedz
@Lanc: Jak Apple przestalo obslugiwac Flasha to był jeszcze większy ból dupy jak teraz, ale jak widać ruch się opłacił, bo Flash umarł :)
  • Odpowiedz
@loczyn: flash umarł dopiero jak google przestało go wspierać, najpierw w Androidzie, a potem w Chrome na PC (po google reszta przeglądarek poszła). I to i tak nie do końca, bo jeszcze gdzieniegdzie tego syfu używają.
  • Odpowiedz
@loczyn: to może inaczej, osobiście nie używam sprzętu Apple, bo pewnie ograniczenia mi nie pasują, aczkolwiek propsy za ich innowacje i właśnie wychodzenie przed szereg jeśli chodzi o technologię.

Przecież gdyby nie Apple to kto wie czy smartphony w ogóle by istniały w takiej formie jak teraz, czy nadal byśmy byli skazani na beznadziejne smartphony na Windows Mobile z rysikami i ekranami oporowymi.

Aczkolwiek akurat ta zmiana mi się kompletnie
  • Odpowiedz
Aczkolwiek akurat ta zmiana mi się kompletnie nie podoba, aczkolwiek i tak mnie nie dotyczy, bo po prostu wolę androida ;)


@Lanc: Zobaczymy z czasem, co się zrodzi z tego :P
  • Odpowiedz
Powinni wrócić do standardu IRDA, ogólnie to powinny byc klawisze zeby łatwiej sie pisało. Aparat minimum 30 megapikseli, wejście USB, wymienne kolorowe obudowy, system android bo można modzić i ustawiać różne wygaszacze ekranu. Ogulnie mnie nie stać na iphona ale bende pisał kek i XD rzebym wyglondał na znawce, w pszerwie na układaniu urzywanych ciuhiuw na nagazynie albo w gimnazium. Dobrze jak by telefon był o dwie połowy tańszy no i z
  • Odpowiedz
@armatoramator: ironizujesz, a ja wciąƶ z rozrzewnieniem wspominam mojego SE p910i z zajebistą klawiaturą qwerty. Duƶo lepiej się na takiej pisało niƶ na ekranowej, nawet ze swype.
  • Odpowiedz