Wpis z mikrobloga

Mirasy chcę kupić na #ibuygou #mi5 pro (z ceramicznym tyłem). Z tego co patrze to żaden nie ma oznaczenia pro, więc już sam zgłupiałem czy wszystkie są pro czy żaden. Drugie pytanie jest czy lepiej kupować z Chin czy Direct EU?
#xiaomi #smartfon
  • 17
  • Odpowiedz
Z tego co patrze to żaden nie ma oznaczenia pro, więc już sam zgłupiałem czy wszystkie są pro czy żaden


patrz na specyfikacje telefonu, po tym poznasz który jest PRO

Drugie pytanie jest czy lepiej kupować z Chin czy Direct EU?


@Olenek: Z Chin, z ubezpieczeniem od VAT + DHL lub UPS TAX FREE

@ibuygou da kupon
  • Odpowiedz
@Andczej: A rzeczywiście jest w tytule produktu napisane "with ceramic back"
Ubezpieczenie i opcję dostawy wybiera się już po kupnie telefonu?
@Ibuygou a da kupon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ubezpieczenie i opcję dostawy wybiera się już po kupnie telefonu?


@Olenek: Dodajesz telefon do koszyka, wpisujesz kuponik, podajesz dane, wybierasz opcję dostawy i ewentualne ubezpieczanie od VAT, płacisz najlepiej przez Paypal bo wtedy nie musisz brać ubezpieczenia paczki (nie myl z ubezpieczeniem od VAT)

@ibuygou ma kupony i jak się pojawi to powinien ci dać
  • Odpowiedz
@Olenek: Nie, płać przez PayPal, wtedy masz ochrone kupującego. Co do akcesoriów, to kup etui + szkło, ale nie koniecznie na banggoodzie, bo nie mogą mieć takich, jakie by Ci odpowiadały.Mi5 fajny telefon, sam się zastanawiałem, ale chciałbym coś większego, więc czekqm na mi note 2.
  • Odpowiedz
@Olenek: Możliwe, #gearbest mnie prosił o skan przy pierwszym zamówieniu. Może mają wątpliwości, co do tego, czy to ty zamawiałeś, jeżeli pierwsze zamówienie i od razu takie większe. Możesz napisać, żeby sprawdzili, że dane do wysyłki zgadzają się z danymi płacącego na PayPal, a jak będą nadal się upierali, że potrzebują skanu, to możesz wysłać, zakrywając PESEL i wszystko inne, czego nie potrzebują do weryfikacji.
  • Odpowiedz