Wpis z mikrobloga

#architektura #bim #revit #dynamo
Mirki, szukam ludzi do rozwijania nowych technologi w Polsce. Założyłem grupę o programowaniu graficznym w dodatku Dynamo BIM w Revicie jak i samodzielnym Dynamo Studio. Celem grupy jest dzielenie się wiedzą, powstającymi zasobami i tworzenie polskiej społeczności Dynamo. Dodatek ma 2 lata, warto być prekursorem ;)
link do grupy: https://web.facebook.com/groups/170569826706809/
Możliwości są ogromne, przykład:
Edit: Nie tylko dla architektów, wzornictwo, inżyniera, konstrukcje, MEP, w nowoczesnych nacjach społeczności są spore, zapro!
Pobierz 2shyy - #architektura #bim #revit #dynamo 
Mirki, szukam ludzi do rozwijania nowych ...
źródło: comment_of0f2MA96cwhRgqTWbVaYS8x6AzKw9JG.jpg
  • 9
Płacę wiedzą, wsparciem i tym co udało mi się już odkryć, na tym każdy może kręcić własnego loda, chodzi tylko o wzajemną mobilizację.
@2shyy: a masz gdzieś jakieś materiały, linki do revit 2017? bo muszę się wreszcie nauczyć tego pod względem mep/elektryka, a to co znajduję na sieci to krew mnie zalewa,
co do samej inicjatywy: fejsa nie mam, dynamo nie wiem na razie czy mi się przyda w elektryce, więc się nie wypowiem, ale życzę powodzenia
@notdot: Można po prostu pobrać wersję edukacyjną z oficjalnej sttorny z licencją na 3 lata, wystarczy wpisac uczelnię imię i nazwisko, dopóki na tym nie zarabiasz wszystko jest full legal.
@2shyy: za stary jestem na edukacyjną wersję, a ta "zwyczajna" jest na 30 dni tylko, poza tym trudno ogarnąć wszystkie opcje i ustawienia tak od razu bez żadnej pomocy
@notdot: Wersja edukacyjna niczmym nie różni się od pełnej, a dane podajesz jakie chcesz ;) W razie pytań polecam się siedze w temacie kilka roków.