Wpis z mikrobloga

1. Miej lvl 31
2. Dowiedz się że w MCD dodają pokemony do happy mealów
3. Pojedź, zamów happy meala, improwizuj bo ostatni raz happy meala zamawiałeś 20 lat temu
4. Przychodzi pytanie o zabawkę
5. "Którą zabawkę? Nr 1?"
6. Dopada Cię panika bo za ladą różowa 9/10 i nie chcesz wyjść na przegrywa że wiesz jak się ten pokemon nazywa
7. "Tą żółtą kaczkę"
8. Brak profitu bo różowa i tak pomyśli że albo jestem n---------y, albo że mam dziecko.
9. Smutnij
10. Wróć do domu, zrób sobie kąpiel z solami i olejkami eterycznymi
11. Postaw nowo zdobytego Psyducka na brzegu wanny
12. Pierdnij pieniężnie
13. Zacznij kontemplować swoje życie
14. Zdecyduj że nigdy więcej nie pójdziesz nigdzie gdzie zamawia się jedzenie. Albo w ogóle nigdy już nigdzie nie wyjdziesz.

Są wszystkie punkty

#feels ale też #heheszki no i w sumie #przegryw w c--j.
d.....i - 1. Miej lvl 31
2. Dowiedz się że w MCD dodają pokemony do happy mealów
3....

źródło: comment_ZAWGWcWIcg2k1P5p9lplHRnVuMJOR8Q5.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

widziałem już kolesi w Twoim wieku, którzy pracują na kierowniczych stanowiskach w świetnych firmach i którzy na Pokemony wyrywali laski. Nawet można powiedzieć, że abnormalnie cżęsto laski same do nich podbijały.


@Sh1eldeR: mógłbyś dać przykład w jaki sposób ci kierownicy wyrywają laski na pokemony?
  • Odpowiedz
@kelp:
OK, w razie czego powiedzmy sobie jasno, na wypadek gdyby ktoś nieogarnięty robił sobie jakieś debilne nadzieje: nie chodziło mi o to, że "wyrwiesz laskę" tylko dzięki temu, że grasz w Pokemony. Nawet blachary nie dadzą d--y za Pokemony. To tak nie działa. Podobnie, nie zapewni Ci seksów żaden magiczny tekst, który przeczytasz w 5 sekund (lub 5 minut... lub 5 godzin).

Takie rzeczy umożliwi Ci za to np. bycie ogarniętym managerem o wielu alfa-cechach, wiedzącym jak się obchodzić z kobietami, mającym IQ > 120, zarobki >15k, uzasadnioną pewność siebie i nienaganny wygląd.

Wracając do Pokemonów: one zadziałały po prostu jak zwykły, przydatny opener. Jak już teraz się domyślasz, opener nie zaciągnie żadnej laski do łóżka, ale może być
  • Odpowiedz