Wpis z mikrobloga

#smolensk #neuropa #film #polityka

Można wiele mówić o tym filmie. Że efekty słabe, że stronniczo i wybiórczo przekazywano informacje, ale gdy na końcu Lech i Maria Kaczyńscy dołączają do Frodo i udają się na Zachód wraz z Gandalfem, Bilbem i wieloma elfami to mi pojedyncza kropla łzy poleciała... To jest koniec pewnej ery w kinematografii...
Pobierz Goofas - #smolensk #neuropa #film #polityka

Można wiele mówić o tym filmie. Że efe...
źródło: comment_mvbXDDYwWAqBKolbvDbcbYbtImf3yqFT.jpg
  • 19
Nigdzie, wiadomo.


@Venro: skoro nigdzie nie naśmiewam się z kogokolwiek wzrostu, a o to mnie oskarżałeś, to wypadałoby przeprosić skoro jednak sam potwierdziłeś, że nie naśmiewam się.

Chętnie popatrzę, jak się będziesz oburzał, bo ktoś w podobnym kontekście zakpi z gejów.


@Venro: Nie zniżam się do poziomu tego typu żartów i najzwyczajniej w świecie ignoruje to.
@Goofas:

skoro nigdzie nie naśmiewam się z kogokolwiek wzrostu, a o to mnie oskarżałeś, to wypadałoby przeprosić skoro jednak sam potwierdziłeś, że nie naśmiewam się.


Nie mamy o czym dyskutować. Udajesz głupiego.
Nie mamy o czym dyskutować. Udajesz głupiego.


@Venro: To ty chyba udajesz głupiego skoro rzucasz tezę jakobym się naśmiewał z czyjegoś wzrostu a później cofasz się rakiem i nie chcesz udowodnić gdzie niby i z kogo się naśmiewam...
rzyrównywanie Kaczyńskich do hobbitów to na pewno w żaden sposób nie jest naśmiewanie się z ich wzrostu.


@Venro: nie przyrównuje ich do hobbitów. Równie dobrze mogłem przyrównać ich do Gandalfa cy do elfów - któzy bylli wyżsi od Froda.

Ja nie wiem, celowo udajesz głupiego, ale właściwie w jakim celu?


@Venro: Nie udaje głupiego, odpieram atak na moją osoba.